Fot. Peka

Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 29 maj 2017 08:58 (aktualizacja: 30 maj 2017 18:29)

Akcesoria do małej kuchni - zobacz, co jest na rynku

Organizowanie miejsca w kuchni o małej powierzchni oznacza takie jej zagospodarowanie, aby wszystko było uporządkowane i znajdowało się w zasięgu ręki. Umożliwiają to niestandardowe, ale funkcjonalne rozwiązania, których szeroki wybór znajdziemy na polskim rynku.

Na przykład z oferty firmy Peka idealnie nadają się do tego mechanizmy podblatowe, między innymi "CookingAgent", które sprytnie ukryte w szafkach pozwalają zaoszczędzić powierzchnię, ułatwiają przygotowywanie posiłków i zapewniają miejsce do ich spożywania. Mechanizmy zostały tak zaprojektowane, aby zajmować jak najmniej przestrzeni. Wysuwamy je z szafki tylko wtedy gdy są potrzebne. Przykładem innego rozwiązania, idealnego do małej kuchni jest mechanizm blatu "TopFlex", który może zwiększyć powierzchnię roboczą nawet do 90 cm. Gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca, wysuwamy ukryty blat.

Optymalnym rozwiązaniem do niewielkiej kuchni jest wykorzystanie wysokiej zabudowy. W tym wypadku świetnie się sprawdzają wąskie systemy cargo z oferty między innymi firm: Peka, Rejs czy GTV. 

CZYTAJ TEŻ: Wykorzystaj zakamarki w kuchni

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ