Wkład na sztućce Sky. Fot. Peka

Wkład na sztućce Sky. Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 12 gru 2017 14:01 (aktualizacja: 14 gru 2017 13:42)

Akcesoria do organizacji kuchennych szuflad - oferta producentów

Trudno przecenić zalety organizerów do kuchennych szuflad. Zapewniają porządek i dobrą organizację w miejscu, gdzie zazwyczaj przechowuje się mnóstwo potrzebnych drobiazgów. Producenci oferują coraz więcej możliwości jeśli chodzi o konstrukcję i elementy takich organizerów.

Warto w przemyślany sposób zorganizować przestrzeń, korzystając z rozwiązań dostarczanych przez producentów. Powstały one z myślą o wygodzie i ergonomii w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę. Przykładem może być chociażby wkład na sztućce Sky firmy Peka. To solidna konstrukcja, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem, tworzy trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację w szufladzie. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca, nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Z kolei ergonomiczne, pionowe podziały wraz z wyodrębnionymi komorami, jakie zostały zaprojektowane we wkładzie Futura, zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni szuflady. Są poręczne a ich wnętrze można z łatwością dostosować do przechowywanych sztućców i drobnych akcesoriów. Wraz z wkładem dostępne są przegródki, dzięki którym można indywidualnie podzielić wewnętrzne komory, zgodnie z własnymi upodobaniami. 

Oprócz firmy Peka, odpowiednie produkty znajdziemy też w ofercie między innymi takich dostawców jak GTV, Rejs czy Hettich. Są one wykonane z różnych materiałów, np. z tworzyw sztucznych, metalu lub drewna, można je dopasować do różnego rodzaju szuflad, zarówno tych wysokich, jak i niskich lub bardzo niskich np. cokołowych czy podblatowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ