System relingowy firmy Rejs

System relingowy firmy Rejs

  • Autor: bm
  • 10 lis 2017 08:31 (aktualizacja: 19 lis 2017 17:47)

Akcesoria meblowe do małej kuchni - nowoczesne rozwiązania

Cargo mini, carga wąskie, systemy relingowe pozwalające na wygodne przechowywanie podręcznych przedmiotów, niewielkie, ale pakowne szuflady - to tylko niektóre rozwiązania, które pozwolą klientom na funkcjonalne urządzenie kuchni o niewielkim metrażu. Tutaj liczy się maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Warto wiedzieć, że małym kuchniom sprzyja niska zabudowa. Nad niskimi, podblatowymi szafkami możne zawiesić półki lub systemy relingowe, co stworzy dodatkową przestrzeń na różnego rodzaju przedmioty, a przy okazji nie zmniejszy nam optycznie przestrzeni i nie stworzy przytłaczającego wrażenia. Strzałem w dziesiątkę dla niewielkiej kuchni są szuflady. Pozwalają zoptymalizować przestrzeń przechowywania, a na dodatek – umożliwiają utrzymanie porządku. W ofercie m. in. firmy Rejs znajdziemy różnego rodzaju propozycje, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno estetycznych, jak i praktycznych. Warto zwrócić uwagę m.in. na system szuflad Comfort Box, które są dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach. Pozwalają na pełny wysuw, co oznacza łatwy i szybki dostęp do wszystkich przechowywanych w nich przedmiotów. Właściciele małych kuchni z pewnością zainteresują się także szufladami Comfort Box pod zlew – pozwolą one zagospodarować dodatkową przestrzeń do przechowywania (np. środków czystości).

W małej kuchni, w której miejsce do przechowywania jest na wagę złota, sprawdzą się także pojemne szuflady Slim Box (Rejs) o ładowności 40 kg. Ich wyróżnikiem są wąskie, proste ścianki boczne, których grubość wynosi zaledwie 13,4 mm. 

Z kolei z oferty firmy Peka do małej kuchni idealnie nadają się mechanizmy podblatowe, między innymi "CookingAgent", które sprytnie ukryte w szafkach pozwalają zaoszczędzić powierzchnię, ułatwiają przygotowywanie posiłków i zapewniają miejsce do ich spożywania. Mechanizmy zostały tak zaprojektowane, aby zajmować jak najmniej przestrzeni. Wysuwamy je z szafki tylko wtedy gdy są potrzebne. Przykładem innego rozwiązania, idealnego do małej kuchni jest mechanizm blatu "TopFlex", który może zwiększyć powierzchnię roboczą nawet do 90 cm. Gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca, wysuwamy ukryty blat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ