System "Cosario" firmy Hettich. Fot. Hettich

System "Cosario" firmy Hettich. Fot. Hettich

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Akcesoria meblowe - Hity 2009

Producent: Hettich International

Uchwyt meblowy nr 2935

Uchwyt meblowy nr 2935 wykonany jest ze znalu – stopu cynku i aluminium. Jego wymiary to – szerokość: 73 mm, długość – 73 mm, wysokość – 25 mm, rozstaw otworów mocujących – 64 mm. Uchwyt został wykonany w kolorze polerowanego chromu, na którym naniesiony jest wzór w kolorze aluminium.

Produkt nawiązuje do aktualnych trendów wzorniczych, łączy minimalistycznę formę z modnym neobarokowym wzorem dekoracji. Uchwyt może być stosowany w dowolnym rodzaju mebli skrzyniowych i kuchennych.

Producent: Schwinn Polska

Uchwyt 01028-60 “Smart Touch”

Nietypowy uchwyt meblowy, w którym zastosowano mechanizm “Smart Touch”, polegający na wciśnięciu elementu środkowego, dzięki czemu powstaje miejsce na place. Po otwarciu mebla element środkowy powraca do pozycji wyjściowej. 01028-60 “Smart Touch” to uchwyt wpuszczany, wykonany z plastiku, dostępny w długości 60 mm i kolorach – chrom błyszczący (G1), chrom mat/aluminium (G2) oraz satyna (G7). Przeznaczony do mebli nowoczesnych. Innowacyjność produktu polega na tym, iż jego wygląd i działanie nie przypominają tradycyjnego uchwytu meblowego, natomiast oddają typowy klimat nowoczesnych mebli kojarzących się z prostotą i minimalizmem.

Importer: Siro-Poland

Oświetlenie LED “Odo Cucina”

System “Odo Cucina” składa się z profilu aluminiowego i umieszczonych w nim punktów świetlnych LED. Każdy punkt o mocy 1 W emituje światło o wartości 50 lumenów, co gwarantuje, iż taki punkt LED rzeczywiście spełnia funkcję oświetlenia. Rozmieszczenie, ilość LED-ów i kształt profilu aluminiowego pozwalają na precyzyjne ukierunkowanie światła. Oświetlenie “Odo” można podzielić na cztery segmeny: “Odo Retail”, “Odo Cucina”, “Odo Hi Light”, “myOdo”. Każde z tych “Odo” dostosowane jest do różnych segmentów rynkowych np. “Odo Cucina” do mebli kuchennych. Parametry “Odo Cucine”: moc LED 1 W; temperatura światła 6.400°K (barwa zimna); rozstaw LED-ów co 15 cm; długość listwy aluminiowej 350, 550, 560, 860 i 1.160 mm; kolory wykończenia listwy: aluminium anodyzowane, aluminium wysoki połysk, alu. czarny, tytan; montaż nakładany lub wpuszczany; dwa typy końcówek: prosta i zaokrąglona; transformator max. 9 W / 230 V; kabel zasilający dł. 2 m; trzy typy włączania “Odo”: włącznik przez dotyk listwy, włącznik punktowy w listwie i bez włącznika; atesty, normy i certyfikaty: norma CE, VDE 0710; sugerowana cena detaliczna: od 260 zł netto.

Importer: TCo. Trading Company

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ