Fot. Peka

Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 28 lip 2017 12:50 (aktualizacja: 28 lip 2017 13:16)

Akcesoria meblowe ułatwiające korzystanie z kompaktowej kuchni

Kuchnia o niewielkich rozmiarach nie musi oznaczać braku komfortu użytkowania i niedoboru miejsca do przechowywania przedmiotów. Ułatwieniem mogą być odpowiednie akcesoria, które klienci znajdą w ofercie producentów i dystrybutorów.

Kuchnia kompaktowa to idealne rozwiązanie dla osób, które mają bardzo mało miejsca na jej aranżację. Rozwiązania, które są do niej przeznaczone nie zawsze są imponujące, ale za to niesłychanie praktyczne – i to jest ich największa zaleta. Zazwyczaj kompaktowa kuchnia zawiera ruchomy stół, na którym można serwować posiłki, płytę grzewczą, piekarnik, lodówkę, mini zmywarkę oraz miejsce zaprojektowane na przemyślane systemy szafek i szuflad, w których przechowywane są naczynia, akcesoria, garnki oraz produkty spożywcze.

Jednym z systemów, który doskonale radzi sobie z wykorzystaniem trudno dostępnej przestrzeni w narożniku, jest Magic Corner Comfort (Peka) . Wystarczy otworzyć drzwi i pociągnąć za uchwyt, aby półki gładko wysunęły się na zewnątrz. Tylne półki przesuwają się do przodu, na miejsce przednich, dzięki czemu zyskujesz doskonały przegląd i dostęp do zawartości przechowywanej w narożniku.

Dobrym rozwiązaniem tego samego producenta jest też wysoki wyciąg Dispensa, stworzony do wąskich wnęk, a także półki Extendo, umożliwiające wysunięcie na zewnątrz całej zawartości, oraz systemy wind Pegasus czy iMove. Opuszczane na zewnątrz i na dół ergonomiczne mechanizmy są szczególnie przydatne w kuchni, gdzie niewielka powierzchnia wymusza zabudowę pod sam sufit. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ