Wkład na sztućce Sky. Fot. Peka

Wkład na sztućce Sky. Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 21 gru 2016 08:32 (aktualizacja: 22 gru 2016 12:32)

Akcesoria meblowe ułatwiające organizację szuflady

Wytłaczane lub drewniane wkłady na sztućce, organizery, maty antypoślizgowe - wszystkie te akcesoria ułatwiają korzystanie z kuchennych szuflad i umożliwiają zaprowadzenie w nich porządku. Dobra szuflada jest jednak nie tylko funkcjonalna, jej wnętrze może też być estetyczne i cieszyć oko.

Wkład na sztućce "Sky" to solidna wytłoczka, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem pozwoliła stworzyć trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację szuflady. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Białe wkłady "Scoop" tego samego producenta umożliwiają indywidualne ustawienie wielkości komór według preferencji użytkownika przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Poziome ustawienie komór sprawia, że wkład idealnie sprawdza się na przykład w przypadku, kiedy jeden z domowników jest leworęczny. Dzięki temu wyjmując sztućce nie musi on chwytać za ostrze noża.

Maty antypoślizgowe, takie jak "Fibre", zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem, ułatwiając tym samym utrzymanie czystości. To bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można je wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Zaletą jest też możliwość docinania ich do odpowiedniego wymiaru. Maty poprawiają estetykę wnętrza szuflad. Zapobiegają też przesuwaniu się przechowywanych przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni podczas otwierania i zamykania szuflad.

Dzięki wkładom "Wood'In'Set" firmy GTV użytkownik kuchni nie będzie miał problemu z odnalezieniem swoich ulubionych przypraw, właściwego noża, otwieracza czy innych przyborów kuchennych – w skład linii wchodzą bowiem specjalne bloki do przechowywania noży czy ziół. Doskonałym rozwiązaniem jest również odrębny dodatek do przechowywania folii spożywczej lub aluminiowej z ząbkowanym brzegiem ułatwiającym jej oddzielanie. Różny układ przegródek tworzących wkład, różnorodność ich wymiarów i kompatybilność bloków pozwoli stworzyć zestaw dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Nie bez znaczenia jest również wygląd wkładu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ