Corner Comfort. Fot. Rejs

Corner Comfort. Fot. Rejs

  • Autor: bm
  • 26 lip 2018 10:20 (aktualizacja: 26 lip 2018 14:13)

Akcesoria w ciemnych kolorach mile widziane w kuchni

Coraz częściej ciemne - czarne, grafitowe, antracytowe - akcesoria meblowe pojawiają się w ofertach producentów. Doskonale pasują do nowoczesnych kuchni, wprowadzają do nich odrobinę ekstrawagancji...

Elegancka czerń i głęboki antracyt wracają do łask, udowadniając, że mogą być modnym dodatkiem do aranżacji kuchennych. W trend ten wpisują się m. in. propozycje marki Rejs – utrzymane w ciemnych barwach szuflady Slim Box, a także dostępne w nowej odsłonie, popularne systemy do szafek narożnych Corner Optima, Corner Comfort i Corner Front.

Systemy do szafek narożnych Corner Comfort i Corner Front marki Rejs dotychczas dostępne były w wersji ażurowej (z dnem z drutu) lub w wersji z dnem z białej tacki wykonanej z tworzywa. Oba modele miały srebrny stelaż. Teraz nowa opcja obu kornerów ma grafitowy stelaż i kosze z dnem z grafitowej płyty wiórowej z obrzeżem chromowanym. Systemy pozwalają na optymalne wykorzystanie pojemności szafki narożnej. Trzecia propozycja do szafek narożnych – system Corner Optima składa się z dwóch półek (wysuwanych niezależnie od siebie) o nieregularnych kształtach, zbudowanych z wysokiej klasy płyty meblowej. Teraz dostępny jest w dwóch kolorach – białym lub modnym antracycie. Zastosowanie niewysokich, drucianych relingów umożliwia przechowywanie większej liczby produktów, a jednocześnie zabezpiecza je przed upadkiem.

Charakteryzujące się wąskimi, prostymi ściankami utrzymanymi w kolorze antracytu szuflady Slim Box sprawdzą się w kuchniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Wąskie boczki (o grubości zaledwie 13,4 mm) pozwalają na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie wnętrza szuflady, a tym samym – na zwiększenie jej pojemności. I to bez zmniejszenia ładowności (obciążenie do 40 kg).

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ