Wkład do szuflad Wood in Set firmy GTV. Fot. GTV

Wkład do szuflad Wood in Set firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 13 gru 2016 10:25 (aktualizacja: 13 gru 2016 12:44)

Aranżacja wnętrza szaf kuchennych - porada eksperta

Jak zadbać o dobrą organizację kuchennych szafek, by cieszyć się porządkiem? Producenci akcesoriów meblowych proponują szereg rozwiązań ułatwiających projektowanie ich wnętrza. Wśród najpopularniejszych znajdują się systemy szuflad, organizery i kuchenne carga.

Funkcjonalność kuchni w dużej mierze związana jest z umiejętnością "zapanowania" nad znajdującymi się w niej przedmiotami. A tych jest naprawdę wiele, dlatego na równi z zaprojektowaniem szafek i szuflad, ważne jest odpowiednie zorganizowanie ich wnętrza. Na rynku dostępnych jest wiele systemów proponowanych przez producentów akcesoriów meblowych. Przykładem jest choćby system "Modern Box" z oferty firmy GTV.

Estetyczny system relingów oraz listew pozwala dowolnie aranżować przestrzeń użytkową szuflad, dostosowując ją do aktualnych potrzeb. Zastosowane rozwiązanie znacząco ogranicza przesuwanie się produktów, co jest szczególnie ważne w przypadku szklanych opakowań – wyjaśnia Joanna Repko, ekspert firmy GTV. Warto zwrócić także uwagę na ogromną wytrzymałość szuflad z kolekcji "Modern Box", znoszącą obciążenie nawet do 40 kg, zatem z powodzeniem przechowamy w nich rzędy dużych słoików z pysznościami.

Innym praktycznym rozwiązaniem są carga, które pozwalają bez trudu odnaleźć konkretny przedmiot.

To wyjątkowo sprytne rozwiązanie, gdyż będąc bardzo pojemnym, samo nie zajmuje wiele miejsca. Świetnie sprawdzą się szczególnie wąskie wersje, niemalże wciśnięte pomiędzy dwie szafki. To, co ważne w systemie cargo, to kosze i szuflady wysuwane z całą ich zawartością, zatem jak na dłoni mamy dokładny przegląd tego, co zawierają – tłumaczy ekspert firmy GTV.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ