Dzięki aplikacji Intiaro można sprawdzić dopasowanie uchwytów meblowych firmy GTV bez konieczności wychodzenia z domu. Fot. GTV

Dzięki aplikacji Intiaro można sprawdzić dopasowanie uchwytów meblowych firmy GTV bez konieczności wychodzenia z domu. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 27 lut 2017 09:08

Asortyment GTV dostępny w aplikacji Intiaro

Oferta mebli i akcesoriów meblarskich stoi pod znakiem personalizacji. W praktyce oznacza to konieczność zmierzenia się z bogactwem dostępnych na rynku produktów. Dlatego firma GTV proponuje swoim klientom aplikację Intiaro, która umożliwia sprawdzenia dopasowania uchwytów meblowych bez konieczności wychodzenia z domu.

Rozmawiając z naszymi klientami i wsłuchując się w ich potrzeby, doszliśmy do wniosku, że proces zakupowy uchwytów meblowych można unowocześnić - umożliwić dokładne sprawdzenie, jak dany element będzie współgrał z aranżacją konkretnego pomieszczenia. Tak powstała aplikacja Intiaro, dzięki której, bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu czy tabletu możemy sprawdzić, jak uchwyty GTV prezentują się bezpośrednio na frontach konkretnych mebli – podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV.

Konfigurator wykorzystujący rzeczywistość rozszerzoną i wizualizacje 3D na tle prawdziwego otoczenia to największy atut tej aplikacji. Dzięki nowoczesnej technologii można dopasować uchwyt z portfolio GTV we własnym domu, w konkretnej przestrzeni i na docelowych meblach lub frontach. Aplikacja pozwala wizualizować efekt i sprawdzić wybór w naszym własnym mieszkaniu.

Nie dość, że sprawdzimy trafność dopasowania, to jeszcze przejrzymy mnóstwo propozycji. Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób umożliwia przegląd pełnej oferty uchwytów GTV. Można swobodnie nawigować między poszczególnymi kolekcjami, wybierać konkretny model, zmieniać jego rozstaw czy wersję kolorystyczną, obracać go, powiększać, a nawet porównywać z innymi.

Mechanizm działania aplikacji jest niezwykle prosty – wystarczy ściągnąć aplikację ze strony www.gtvintiaro.com, nakleić na froncie mebla specjalny marker, skierować na niego kamerę urządzenia i zobaczyć, jak prezentuje się wybrany uchwyt.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ