Blat Absolute White z kolekcji Crystal. Fot. Technistone

Blat Absolute White z kolekcji Crystal. Fot. Technistone

  • Autor: bm
  • 25 lut 2019 10:15 (aktualizacja: 27 lut 2019 11:19)

Białe blaty w kuchni – uniwersalne i wyjątkowo efektowne

Białe blaty rozjaśniają wnętrza kuchenne i optycznie je powiększają. Idealnie komponują się z każdym kolorem i stylem. Zobacz propozycje producentów blatów!

Biały kamień i drewno bezbłędne połączenie. Biały blat z konglomeratu kwarcytowego Absolute White (Technistone) świetnie pasuje do klasycznego stylu w połączeniu z różnymi typami drewna. Biel rozjaśnia i tworzy niepowtarzalną kompozycję w połączeniu zarówno z jasnym jak i ciemnym drewnem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń. Delikatna, klasyczna biel Absolute White świetnie komponuje się też z odcieniami szarości i czerni - będąc ciekawym pomysłem na nowoczesne, minimalistyczne wnętrze. Czarno-białe dodatki w połączeniu z elementami żywszych kolorów dodatkowo dodadzą charakteru pomieszczeniu, dając ciekawy efekt.

Białe i bardzo jasne materiały i dekory na blaty znajdziemy w ofertach różnych producentów, zarówno tych oferujących kompozyty (Technistone), laminaty (Pfleiderer), jak i czy blaty mineralno-akrylowe (Manufaktura Łomża). Na przykład Pfleiderer proponuje biel w wielu różnych odcieniach - od absolutnie czystych (np. Biel arktyczna i krystaliczna), przez półtony (Biel Szlachetną) aż po odcienie złamane na przykład Białoszary. Co ważne biel dostępna jest w ofercie Pfleiderer również w wielu różnych strukturach powierzchni - w tym w nadal bardzo modnym wysokim połysku (High Gloss). 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ