Daglezja bielona, Pfleiderer

Daglezja bielona, Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 25 wrz 2017 12:25 (aktualizacja: 26 wrz 2017 10:29)

Białe i bardzo jasne blaty kuchenne - zobacz ofertę producentów

Biel, delikatny krem i beż doskonale sprawdzają się w kuchennych aranżacjach. Pojawiają się niemal na wszystkich elementach zabudowy - na frontach i blatach, wyspach i barach, a także na stołach, krzesłach i dodatkach. Ciekawie wyglądają w wykończeniu na wysoki połysk, ale w wersji matowej są równie efektowne.

Najbardziej uniwersalny, najczystszy i absolutnie neutralny - kolor biały w kuchniach czuje się świetnie. Od lat niepodzielnie króluje na międzynarodowych targach meblowych, a przede wszystkim - w domach i mieszkaniach użytkowników. Wbrew pozorom, oferuje on niezwykle szerokie pole do popisu w tworzeniu fantazyjnych i niesztampowych wnętrz. Między innymi dlatego, że biel bieli nierówna - zupełnie inaczej prezentuje się w połączeniu z matową lub perłową strukturą, a inaczej - w wykończeniu na wysoki połysk. Inne oblicze pokazuje w połączeniu z mocnymi kolorami, inne - w duecie z ciepłym, naturalnym drewna, a jeszcze inne - gdy zestawimy ją z chłodną stalą czy szkłem. Dla tych, którym biel wydaje się zbyt chłodna, ale chcą mieć kuchnię wykończoną w jasnych odcieniach, przeznaczone są różne odcienie kremu, ecru, delikatnego beżu, jasnej szarości czy jasnego drewna.

Białe i bardzo jasne materiały i dekory na blaty znajdziemy w ofertach różnych producentów, zarówno tych oferujących laminaty (Pfleiderer), jak i kompozyty (Technistone) czy blaty mineralno-akrylowe (Manufaktura Łomża). Na przykład Pfleiderer proponuje biel w wielu różnych odcieniach - od absolutnie czystych (np. Biel arktyczna i krystaliczna), przez półtony (Biel Szlachetną) aż po odcienie złamane na przykład Białoszary. Co ważne biel dostępna jest w ofercie Pfleiderer również w wielu różnych strukturach powierzchni - w tym w nadal bardzo modnym wysokim połysku (High Gloss). 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ