Fot. Biesse

Fot. Biesse

  • Autor: mg
  • 12 sty 2018 23:56 (aktualizacja: 15 sty 2018 15:28)

Biesse wzmacnia swoją pozycję na rynku austriackim

Grupa Biesse, producent maszyn i technologii m.in. dla branży drzewno-meblarskiej, aby wzmocnić swoją obecność na rynku austriackim, zawarła ponowną umowę partnerską z renomowanym dystrybutorem, firmą Handl. Handl, który od wielu lat jest już partnerem Biesse, będzie teraz działał jako wyłączny dystrybutor włoskiego producenta w Austrii.

Od początku 2018 roku firma Handl będzie odpowiedzialna za wszystkie dotychczasowe działania handlowe i usługowe w wykonaniu Biesse Austria. Wszelkie kontakty między Grupą Handl a Grupą Biesse będą zarządzane bezpośrednio przez centralę Biesse.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, mogąc kontynuować tę tradycyjną i udaną relację - możliwość współpracy naszych obydwu firm, mogących się pochwalić bogatymi doświadczeniami i kompetencjami, pozwoli nam jeszcze skuteczniej działać na jednym z najbardziej wymagających rynków na świecie - stwierdził Federico Broccoli, dyrektor w Grupie Biesse.
  
Połączenie doskonałej jakości usług oferowanych przez firmę handlową w połączeniu z najnowocześniejszym produktami z portfolio Biesse, w tym nową platformą IoT Sophia, stanie się realną wartością dodaną dla naszych klientów w tym regionie. W Biesse jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw  i uważamy, że jest to kamień milowy na drodze do naszego wspólnego sukcesu w Austrii - dodaje Federico Broccoli.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ