Blat Mystery White. Fot. Technistone

Blat Mystery White. Fot. Technistone

  • Autor: bm
  • 06 marz 2019 12:49 (aktualizacja: 06 marz 2019 13:10)

Blaty w odcieniach szarości - nie tylko z konglomeratów

Minimalistyczny urok szarości powoduje, że wielu klientów interesuje się ofertą szarych blatów kuchennych. Efekt naturalnego kamienia, betonu czy stali pasuje do nowoczesnych wnętrz o lekko industrialnym klimacie.

Szarych blatów można poszukiwać między innymi wśród konglomeratów. Nowy kolor konglomeratu kwarcytowego TechniStone Fantasy Grey to delikatny odcień szarości z subtelnymi użyleniami. Faktura powierzchni przypomina klasyczny marmur, co daje tej propozycji niezwykle wyjątkowy charakter. Amatorów połączenia bieli z szarością z pewnością zainteresuje nowy kolor konglomeratu kwarcytowego TechniStone - Mystery White. Ten nieco ciemniejszy odcień bieli w połączeniu z szarymi użyleniami wprowadzi do wnętrza nieco tajemniczości i głębi. Głęboka szarość w połączeniu z mniejszymi elementami kamienia to wizytówka nowego koloru – Taurus Terazzo Grey. Ten typowo włoski oryginalny wzór konglomeratu kwarcytowego dostępny jest zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem.

Z kolei marka Cosetino proponuje np. Silestone – niezwykle trwały konglomerat kwarcowy, który zostawia daleko w tyle ciężkie i nasiąkliwe blaty z kamienia naturalnego, trudne w utrzymaniu drewno, czy szybko odkształcające się blaty laminowane. Jest odporny na działanie środków chemicznych i plam powstających podczas codziennej eksploatacji. W ofercie Cosentino znajdziemy go w kilkudziesięciu odcieniach i teksturach, pozwalających tworzyć niezliczone kombinacje i stylizacje wnętrz. Sprawdza się on na blatach i okładzinach frontów, zarówno mniejszych kuchni, jak i dużych przestrzeni roboczych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ