Expando T - system do mocowania cienkich frontów firmy Blum. Fot. Blum

Expando T - system do mocowania cienkich frontów firmy Blum. Fot. Blum

  • Autor: mg
  • 28 sie 2018 10:34 (aktualizacja: 29 sie 2018 10:01)

Blum organizuje spotkania dla profesjonalistów

Od 24 września do 16 listopada firma Blum zorganizuje 38 lokalnych spotkań dla profesjonalistów - stolarzy, montażystów, architektów.

Akcja firmy Blum Polska to cykl branżowych spotkań dla profesjonalistów - stolarzy, montażystów, architektów oraz wszystkich, którzy pracują z produktami i usługami tej firmy. Właśnie rozpoczęła się rejestracja na "Blum w trasie 2018".

Motto tegorocznej edycji brzmi „Blum. W czym możemy pomóc?”. Skupi się ona na pokazaniu nowości, produktów oraz usług, które pomogą w codziennej pracy osób związanych z branżą.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 września w Poznaniu. Trasa przebiega przez wszystkie 16 województw. Ostatnie wydarzenie zaplanowano na 16 listopada w Szczecinie. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 10:00.

Rejestracja na wydarzenia odbywa się wyłącznie poprzez stronę internetową www.blum.com/blumwtrasie. Każdy zarejestrowany otrzyma indywidualny e-bilet, który na spotkaniu będzie można wymienić na najnowszy katalog Blum 2018/2019. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ