Wykończony ciemnym chromem uchwyt meblowy z oferty firmy GTV. Fot. GTV

Wykończony ciemnym chromem uchwyt meblowy z oferty firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 23 maj 2017 15:06 (aktualizacja: 25 maj 2017 08:29)

Chromowane uchwyty sprzedają się coraz lepiej

Uchwyty meblowe coraz częściej stosowane są jako element kształtujący estetykę wnętrz. Dotyczy to w równym stopniu sypialni, salonu, jak i kuchni. W ostatnim czasie sprzedawcy i producenci akcesoriów meblowych dostrzegają rosnącą popularność uchwytów wykończonych ciemnym chromem.

Wydawać by się mogło, że uchwyty wykonane z czarnego chromu można połączyć jedynie z frontami nowoczesnych mebli w surowych, industrialnych wnętrzach. Tymczasem piękno kontrastu zimnego metalu i wytwornej czerni doskonale odnajduje się w każdej stylizacji. Prostota formy lub wyrafinowanie zdobienia pozwalają uchwytom z czarnego chromu pojawiać się w salonach, sypialniach, kuchniach i łazienkach.

Chrom wraca do łask w wielkim stylu, ale w zupełnie nowej oprawie i w czarnej odsłonie. Zmienia się też forma samych uchwytów – nie są już to ciężkie, przytłaczające kształty, ale lekkie i delikatne elementy, które idealnie dopełniają kompozycję każdego pomieszczenia. Uchwyty z czarnego chromu, dostępne w naszej ofercie, są niezwykle efektowne, a zarazem odporne na uszkodzenia i zarysowania podczas użytkowania. Dzięki temu, że czarny chrom jest wypolerowany na efekt lustra, odbija w swojej powierzchni kolory otoczenia, dlatego bez względu na kolor frontu, na jakim zamierzamy go użyć, uchwyt naturalnie się do niego dopasuje. Efekt jest zachwycający i tak wyrafinowany, że te modele same w sobie wyznaczają nowe standardy wystroju wnętrz – mówi Agnieszka Owczarczyk, product manager w firmie GTV.

Uchwyty z eleganckiego czarnego chromu doskonale podkreślają zgeometryzowaną formę np. kolekcji "Ganza" czy "Veta" z portfolio firmy GTV.

Śmiało eksperymentujmy z czarnym chromem we wnętrzach, ostateczny efekt na pewno nas nie zawiedzie – tłumaczy Agnieszka Owczarczyk. W odpowiedniej oprawie jego klasyczne i ponadczasowe piękno może zmienić się w ciepły, a zarazem designerski  element dekoracyjny. Uchwyt musi być dopasowany nie tylko do charakteru mebla, ale i stylistyki całego pomieszczenia, wówczas dyskretny urok czarnego chromu zalśni w każdym wnętrzu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ