Garderoba Elite firmy GTV. Fot. GTV

Garderoba Elite firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 07 maj 2019 12:28 (aktualizacja: 10 maj 2019 10:30)

Co pokaże firma GTV na targach "Interzum"?

Firma GTV już po raz trzeci zaprezentuje swoją ofertę podczas targów "Interzum". Na jej stoisku będzie można zobaczyć m.in. szereg nowych produktów.

Targi odbędą się 21-24 maja br. w niemieckiej Kolonii. W każdej edycji wydarzenia biorą udział tysiące osób szukających inspiracji oraz nowych rozwiązań w branży meblarskiej. Na powierzchni ponad 187 tys. m2 spotka się ponad 1.700 wystawców z 60 krajów. Szacuje się, że liczba gości może sięgnąć niemal 70 tys. Wśród odwiedzających 78 proc. to osoby spoza Niemiec, reprezentujące ponad 150 krajów.

GTV, producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, ponownie pojawi się na targach. Targi "Interzum" to wydarzenie, na którym nie może nas zabraknąć. W tym roku spotykamy się na 200-metrowym stoisku. Przy jego budowie inspirowaliśmy się nowoczesną, swobodną przestrzenią miejską, pełną zieleni i stref wypoczynku – mówi Michał Garwacki, marketing manager GTV.

Wśród nowości, jakie zaprezentuje GTV, znajdą się między innymi garderoby "Smart" oraz "Elite", zawiasy "Solid Plus", uchwyty "Flavio". Pokażemy również bestsellery, czyli profile "Glax", prowadnice "Versalite" czy szuflady – "Modern Box" i "Axis" – mówi Michał Garwacki. Liczymy na wysoką frekwencję i okazje do zawarcia nowych znajomości. Takie wydarzenie to źródło mnóstwa inspiracji i kontaktów – dodaje.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ