Styl industrialny według Pfliederer. Fot. Pfleiderer

Styl industrialny według Pfliederer. Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 16 maj 2019 10:58 (aktualizacja: 20 maj 2019 11:46)

Co zaprezentuje Pfleiderer na targach "Interzum"?

Podczas targów "Interzum", które odbędą się w Kolonii 21-24 maja br., Pfleiderer zaprezentuje nowe powierzchnie, dekory i struktury dla meblarstwa i wykończenia wnętrz – zarówno domowych, jak i publicznych.

Klienci coraz większą wagę przykładają do właściwości funkcjonalnych produktów i ich dodatkowych korzyści. Rynek stara się jak najlepiej spełniać te oczekiwania. Właśnie dlatego podczas targów "Interzum" zależy nam na prezentacji w podziale na poszczególne segmenty naszych obecnych rozwiązań produktowych dla branży meblarskiej i wykończeniowej - powiedział Stefan Zinn, dyrektor zarządzający i CCO Pfleiderer Deutschland.

Pfleiderer koncentruje się na zastosowaniach w domach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, hotelach i lokalach gastronomicznych, a także w przestrzeniach mobilnych, takich jak wnętrza statków czy przyczep kempingowych.
 
W każdym z tych obszarów mamy do czynienia z różnymi wymaganiami względem stosowanych materiałów, między innymi w zakresie wartości estetycznych i użytkowych, właściwości obróbczych czy funkcjonalności. Na targach "Interzum" spotykamy się z architektami, projektantami, planistami i innymi partnerami biznesowymi. To dla nas szansa, aby opowiedzieć o naszych rozwiązaniach i pokazać, jak dzięki naszym nowym dekorom, strukturom i nowoczesnym powierzchniom zapewnić wartość dodaną użytkownikom końcowym - podkreślał Stefan Zinn.

Na targach "Interzum" Pfleiderer zaprezentuje m.in. płytę "PrimeBoard" o lakierowanej powierzchni, w wersjach o wysokim połysku oraz matowej. Jest ona oferowana w szerokiej gamie dekorów, a ponieważ zachowuje spójność kolorystyczną ze wszystkimi produktami DecoBoard i HPL, daje dużą swobodę w projektach architektonicznych i wykończeniowych.

Pfleiderer rozszerza też ofertę produktu "XTreme plus", wyróżnionego ostatnio nagrodą "Red Dot Design Award". Teraz można go nabyć również w ciemnych matowych kolorach i zastosować także w płaszczyźnie poziomej.

Firma uzupełnia również ofertę wysokojakościowych powierzchni. Powstały nowe dekory i struktury, które podążają za trendami wnętrzarskimi. Inspiracją dla nich było rosnące zainteresowanie materiałami, takimi jak beton, metal i tkaniny, a także drewno, kamień i marmur o bardziej stonowanym charakterze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ