• Autor: Redakcja
  • 27 gru 2013 18:01

Debiut nowych blatów

Firma Pfleiderer Grajewo wprowadziła do oferty nowość – blaty kuchenne z linii „Unico Prestige Surfaces”. Zostały one zaprezentowane podczas konferencji prasowej 2 września br. w Warszawie.

Producent podkreśla, że nowe produkty cechuje wysoka trwałość, odporność na wilgoć oraz łatwość utrzymania w czystości. Ponadto, co najważniejsze, po raz pierwszy zastosowano w nich powłokę antybakteryjną „Duropal MicroPlus”.

Jako jedyne na rynku blaty kuchenne „Unico” pokryte są tą specjalną powierzchnią antybakteryjną, która w ciągu 24 godzin redukuje liczbę bakterii o ponad 99%. Substancje czynne, wtopione trwale w powierzchnię blatu, zakłócają funkcje życiowe bakterii, które giną. Warto zaznaczyć, że powłoka antybakteryjna jest nieszkodliwa dla ludzi i środowiska.

Oprócz wysokiej jakości parametrów technicznych, blaty „Unico” wyróżnia interesująca gama dekorów. Wszystko to sprawia, że można je stosować do różnych wnętrz, zarówno mieszkalnych, jak i hotelowych, czy restauracyjnych. Godny uwagi jest biały dekor „Artico” o matowo-błyszczącej, chropowatej fakturze, przypominającej powierzchnię lodu. Z kolei ciemny, „jedwabisty” dekor to „Volcan” o matowo-błyszczącej powierzchni, kojarzącej się z krystaliczną skałą magmową. Dekor „Pico” natomiast, imitujący kamień naturalny, charakteryzuje się ciepłym odcieniem. Nieregularny deseń oraz smugi faktury przypominają powierzchnię skały. Czwarta propozycja – blat „Colina” prezentuje zimne, krystaliczne odcienie, to melanż struktury i barw marmurowej popieli. Inne dekory to: „Duna” – ciepły, pastelowy kolor, połączony z nieregularnymi liniami i delikatną strukturą oraz „Marron” o intensywnych barwach i linearnej strukturze powierzchni, przypominającej tropikalne drewno. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ