Dekor Transform. Fot. Interprint

Dekor Transform. Fot. Interprint

  • Autor: bm
  • 28 sie 2018 15:05

Dekory meblowe do pokoju młodzieżowego

W aranżacji pokoju ucznia niebagatelne znaczenie mają kolory – nie tylko na ścianach, ale też barwy mebli i dodatków. Jakie dekory sprawdzą się najlepiej?

Dekory inspirowane drewnem to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy wprowadzić do aranżacji pokoju dziecka elementy natury. Finezyjne usłojenie, drobne spękania oraz wyraźnie zaznaczone kwiaty, a także delikatna barwa dekorów drewnianych, wniosą do wnętrza pokoju spokój i harmonię. Bliskość takich elementów pozwala się wyciszyć oraz nabrać dystansu do otoczenia. Do pokoju ucznia Interprint proponuje dekor Village Oak o jasnym, złocistym odcieniu.

Kreatywne dekory to doskonałe rozwiązanie, dzięki nim rozbudzimy dziecięcą wyobraźnię. Propozycją Interprint do pokoju ucznia, spośród dekorów kreatywnych, są wzory, które zapadają mocno w pamięć i przyciągają uwagę. Scratchy to dekor o nietypowym wzorze, w różnych odcieniach szarości. Cechą charakterystyczną dekoru są różnorodne kreski i plamki wyglądające tak, jakby ktoś je wyskrobał (wyskreczował). Drugą opcją jest dekor Kanvas, który dosłownie uwielbia wyróżniać się z tłumu. Spod jego rozbielonej szarości widocznie przebija się drobna siatka, a struktura przypomina powierzchnię pociągniętą malarskim pędzlem.

Nie mniej charakteru ma w sobie dekor Transform. Powierzchnia tego dekoru to zestawione ze sobą kolory wyglądające, jakby do jednej puszki wlano różne odcienie farby i delikatnie je zamieszano.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ