Dekor Artisan. Fot. Interprint

Dekor Artisan. Fot. Interprint

  • Autor: bm
  • 21 gru 2018 10:29 (aktualizacja: 27 gru 2018 11:38)

Dekory meblowe do sypialni - nowości

Najnowsze trendy w dekorach dedykowanych sypialni to ciepłe aranżacje i subtelne wzory, spokojne kolory i drewno z pięknym usłojeniem.

"Sypialnia to przestrzeń, w której przede wszystkim szukamy wyciszenia. Relaksowi sprzyja ciekawe otoczenie urządzone z pomysłem i ze smakiem. Dobrze rozumiemy te potrzeby, dlatego do sypialni polecamy specjalnie wyselekcjonowane wzory drewna Artisan, Ambassador i Nomad. Pomogą one stworzyć wnętrze w wymarzonym stylu" – mówi Sylwia Lasota z firmy Interprint.

W stylu rustykalnym

Styl rustykalny to ciepło wiejskich domów, wszechobecne drewno i wspomnienia wakacji spędzanych u babci. Rustykalny charakter sypialni uzyskamy przez zastosowanie dekoru Artisan. Inspirowany szlachetnym dębem, na którym czas odcisnął swoje piętno, wprowadzi do wnętrza autentyczny klimat. Artisan łączy w sobie piękno i siłę natury. Ciepła barwa dekoru sprawi, że pomieszczenie wyda się nastrojowe i przytulne, a do tego z nutą eko.

W stylu retro

Sypialnie w stylu retro to pasjonująca podróż w czasie, to gloryfikowanie przeszłości i piękna przedmiotów wysokiej jakości, często wykonywanych ręcznie. To miejsce pełne emocji i ciepła. Elegancką i gustowną sypialnię w wydaniu retro stworzymy za pomocą wytwornego dekoru Ambassador. To ukłon w stronę wysmakowanego stylu, ten z pozoru dyskretny i łagodny orzech epatuje energią. Ambassador zwraca uwagę subtelną grą kolorów. Słoje o jasnobeżowej, kremowej barwie przeplatają się z karmelowymi i czekoladowymi liniami wpadającymi w ciemny brąz. Gdzieniegdzie miękko rysują się delikatne sęki.

W stylu egzotycznym

Coś dla tych, którzy w sypialni widzą nie tylko strefę relaksu, ale miejsce inspiracji. Którzy nie zagrzewają długo miejsca, lubią otaczać się pamiątkami z podróży, a myślami są w ciagłej drodze. Sypialnię niestrudzonych wędrowców można (a nawet trzeba) przełamać bardziej wyrazistymi elementami, które wprowadzą powiew świeżości. W takiej sypialni idealnie sprawdzi się dekor Nomad łączący w sobie to, co egzotyczne i obce, z tym, co bliskie i dobrze znane. Ten elegancki i dynamiczny wzór ukazuje bogactwo rozłożystych kwiatów i pełen życia efekt gry szarości i brązów. Meble w dekorze Nomad nie będą neutralnym sypialnianym tłem, a z pewnością pobudzą do działania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ