Fot. MTP

Fot. MTP

  • Autor: bm
  • 29 sie 2018 15:01 (aktualizacja: 30 sie 2018 13:02)

Designerskie kreacje z drewna

Firmy, które na co dzień zajmują się obróbką drewna, tworząc pomysłowe meble i przedmioty codziennego użytku, pokażą swoje nieoczywiste eksponaty na powierzchni ponad 1100 m2 – w Pawilonie Promocji Drewna w Poznaniu.

Aby pokazać, jak wiele zastosowań ma drewno, w ramach Pawilonu Promocji Drewna w hali nr 3 podczas targów Drema (11-14 września 2018), przygotowana zostanie specjalna przestrzeń – Drema Design. Firmy, które na co dzień zajmują się obróbką drewna, tworząc pomysłowe meble i przedmioty codziennego użytku, pokażą swoje nieoczywiste eksponaty na powierzchni ponad 1100 m2.

Strefa ta powstała z myślą, aby wspierać projektantów oraz ludzi z pasją i pomóc im wypromować nietuzinkowe pomysły i rozwiązania. Tegoroczną przestrzeń Strefy Drema Design zagospodarują: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych, Kronospan Szczecinek wraz z Zamiejscowym Wydziałem Przemysłu Drzewnego Politechniki Koszalińskiej i Inkubatorem firmy InfoTEC CNC, firmy: m.in. Handicraft, Wiązary Burkietowicz, Łąccy, Okoń Parkiety Pałacowe i Tradycyjne oraz rokujący artyści, dizajnerzy i ludzie z pasją stolarską. Całość będzie poświęcona stworzeniu kreatywnej przestrzeni do projektowania oraz do spotkań konsultacyjnych. W trakcie targów będzie można podziwiać kreatywne instalacje oraz wystawę drewnianych eksponatów, w tym mebli i przedmiotów codziennego użytku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ