Dni Otwarte firmy Center-Mebel w Łomży. Fot. Mariusz Golak

Dni Otwarte firmy Center-Mebel w Łomży. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 11 cze 2017 13:23 (aktualizacja: 13 cze 2017 12:02)

"Dni Otwarte" firmy Center-Mebel - zobacz fotorelację

8 czerwca br. w Łomży firma Center-Mebel zorganizowała "Dni Otwarte" adresowane do współpracujących z nią stolarzy i projektantów. W trakcie wydarzenia można było zapoznać się z ofertą dostępnych w hurtowni marek, wśród których znajdują się między innymi Egger, Sevroll-System, Blum czy Gamet.

Sposoby na funkcjonalną kuchnię - co proponują producenci akcesoriów meblowych?

"Dni Otwarte" zorganizowane przez firmę Center-Mebel skierowane były przede wszystkim do profesjonalistów z branży meblarskiej i projektowej. Celem imprezy była promocja rozwiązań dostępnych w jej asortymencie, a także wymiana doświadczeń zawodowych. Jednocześnie można było skorzystać z doradztwa obecnych na miejscu ekspertów reprezentujących poszczególne marki. Systemy do drzwi przesuwnych Sevroll-System, płyty drewnopochodne Egger, uchwyty Gamet, prowadnice Blum, fronty Drewpol czy Manufaktury Łomża to tylko wybrane z nich.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się tegoroczne nowości, wśród których poczesne miejsce zajmowały system narożny "Combi's" oraz cargo marki Inoxa.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia był konkurs i prezentacja zorganizowane przez ambasadora marki Sevroll-System Dominika Strzelca, który prowadzi popularny program telewizyjny "Usterka".

Firma Center-Mebel istnieje na rynku od 1996 roku. Jest czołowym dostawcą produktów i rozwiązań dla meblarstwa. Zajmuje się dystrybucją produktów dla przemysłu meblowego oraz produkcją frontów meblowych. W jej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne materiały do produkcji mebli: płyty i blaty oraz akcesoria meblowe uznanych marek.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ