Dni Otwarte firmy Würth Polska w Białymstoku. Fot. Mariusz Golak

Dni Otwarte firmy Würth Polska w Białymstoku. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 19 maj 2017 15:40 (aktualizacja: 22 maj 2017 10:49)

Dni Otwarte firmy Würth Polska w Białymstoku - fotorelacja

W dniach 18 i 19 maja br. (czwartek i piątek) w sklepie firmy Würth Polska w Białymstoku odbyły się Dni Otwarte zorganizowane z myślą o obecnych i przyszłych klientach. Oprócz porad ekspertów oraz licznych promocji, na odwiedzających czekały szkolenia i pokazy produktów.

Podczas Dni Otwartych w Białymstoku każdy profesjonalista z branży meblarskiej mógł nie tylko skorzystać z asortymentu firmy Würth Polska, ale także wziąć udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z rad ekspertów marki Würth, którzy przybliżali niuanse montażowe dotyczące między innymi okuć i elementów meblowych.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się innowacyjny system prowadnic marki Grass, przeznaczony do szuflad otwieranych bezuchwytowo. Uwagę zwracały możliwość dostosowania stopnia wysuwu do wielkości i obciążenia szuflady, a także uniwersalność zastosowań systemu - można go dopasować do różnych szerokości szafek i materiałów, z których zostały wykonane (drewniane, metalowe itp.). 

Stolarzy interesowały również zawiasy z serii "Tiomos", których szeroka oferta pozwala zarówno na montaż puszkowy, jak i bezpuszkowy, przy tym w różnych materiałach i obszarach zastosowań. Ten niezwykle uniwersalny produkt rozwiązuje wiele praktycznych problemów, z którymi stolarze borykają się podczas codziennej pracy.

Podczas dwudniowej imprezy sklep firmy Würth Polska odwiedziło ponad 100 przedstawicieli branży meblarskiej z Białegostoku i województwa podlaskiego. Wielu z nich pozytywnie wypowiadało się o imprezie i wypytywało o kolejny jej termin.

 

Zobacz najnowsze rozwiązania w segmencie zawiasów meblowych.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ