System CNC marki Morbidelli. Fot. SCM Group

System CNC marki Morbidelli. Fot. SCM Group

  • Autor: mg
  • 09 kwi 2017 12:17 (aktualizacja: 10 kwi 2017 11:40)

Dni otwarte SCM Group w Suchym Lesie koło Poznania

W połowie marca br. w Suchym Lesie koło Poznania, gdzie polski oddział SCM Group ma swoja siedzibę, odbyły się dni otwarte tego producenta maszyn między innymi dla branży meblarskiej i sektora drzewnego. W firmowym showroomie można było zobaczyć wiele nowych maszyn i technologii.

W showroomie w Suchym Lesie koło Poznania na powierzchni 1 tys. m2 klienci mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi propozycjami SCM Group, jak też z rozwiązaniami doskonale już znanymi na rynku. Swoją wiedzą służyli też przedstawiciele włoskiego producenta, dzięki czemu dwudniowe spotkanie stało się okazją do wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy.

Przykładowo, zaledwie miesiąc po światowej premierze nowego CNC od marki Morbidelli "Author m100",maszynę można było zobaczyć już w Polsce, właśnie w Suchym Lesie. Morbidelli wprowadziło na rynek maszyn najbardziej zaawansowane technologicznie CNC, które stanowi odpowiedź na potrzeby szybko rozwijającego się rynku i wzrostu oczekiwań klientów. Wprowadzono w nim kilka istotnych zmian konstrukcyjnych, m.in. nowe elektrowrzeciono JQX, magazyn w kabinie, system bezpieczeństwa ProSpace.

Warto przypomnieć, że na początku marca br. klienci SCM Group mieli okazję odwiedzić też siedzibę firmy w Rimini, gdzie prezentowane były premierowe modele, w tym wspomniany "Author m100".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ