Fot. Biesse

Fot. Biesse

  • Autor: mg
  • 07 gru 2016 14:39 (aktualizacja: 07 gru 2016 15:05)

Druga edycja targów Grupy Biesse

Po sukcesie październikowej edycji targów Grupy Biesse, które odbyły się w siedzibie firmy we włoskim Pesaro, zostały one powtórzone w listopadzie. I tym razem przedstawiciele włoskiego producenta maszyn nie kryli zadowolenia - wartość podpisanych kontraktów wyniosła 6 mln euro.

Trzydniowa impreza, które odbyła się w Pesaro w dniach 11-13 listopada br., zgromadziła między innymi przedstawicieli przemysłu drzewnego i meblarskiego, zainteresowanych najnowszymi technologiami dedykowanymi dla ich branż. 

Podczas imprezy podpisaliśmy zamówienia na 6 mln euro, a wynik październikowej imprezy wyniósł 10 mln euro. W efekcie osiągnięte wyniki są w pełni zgodne z aktualnym trendem naszej Grupy, który zakłada wzrost obrotów wyższy o 15 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem. Jesteśmy już blisko osiągnięcia naszego niesamowitego celu, jakim są wyniki w wysokości 600 mln euro - komentuje Federico Broccoli z Grupy Biesse.
 
Impreza odbywała się pod hasłem "Smart 4 All", a jej celem była prezentacja korzyści, jakie oferuje digitalizacja sektorowi produkcyjnemu. Promowane systemy i oprogramowanie pokazywały, jak dzięki digitalizacji można zbudować na rynku przewagę konkurencyjną. Goście wystawy mogli też uczestniczyć w seminarium zatytułowanym "Technology and design for everyone" ("Technologia i projektowanie dla wszystkich"), prowadzonym przez Biesse System oraz Sitech. Z kolei Grupa Saviola, która specjalizuje się w produkcji płyt i obrzeży, zademonstrowała, jak przy pomocy technologii Biesse uzyskać innowacyjne produkty.

Sukces imprezy wewnętrznej Grupy Biesse zbiegł się z publikacją raportu za III kwartał 2016 roku, który potwierdził wzrost firmy zarówno pod względem finansowym, jak i udziałów w rynku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ