System"TopLine L" firmy Hettich. Fot. Hettich

System"TopLine L" firmy Hettich. Fot. Hettich

  • Autor: kh
  • 01 lip 2014 08:27 (aktualizacja: 07 lip 2014 07:24)

Duże drzwi w garderobie? To nie problem

Nawet bardzo duże i ciężkie fronty nie stanowią już problemu w szafach przesuwnych. Dzięki nowoczesnym systemom jezdnym ich otwieranie nie wymaga wysiłku, a uzyskany efekt wizualny zadowoli każdego minimalistę.

Przez lata producenci prowadnic i systemów jezdnych koncentrowali swe wysiłki na opracowaniu innowacyjnych rozwiązań pozwalających na zagospodarowanie miejsc trudno dostępnych - wnęk w wąskich korytarzach, przestrzeni pod skosami, niestandardowych nisz itp. teraz okazuje się jednak, że potrzeby i oczekiwania konsumentów są bardziej zróżnicowane. Co mają bowiem zrobić konsumenci, którzy mają aż nadto dużą przestrzeń przeznaczoną na szafę, a którzy marzą o dużych, niedzielonych niczym frontach? Frontów, które stanowią klucz do stworzenia przestrzeni o minimalistycznym wyglądzie, w szczególności w przypadku systemów tworzących po zamknięciu jedną płaszczyznę. Producenci systemów przesuwnych pomyśleli i o takich sytuacjach.

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka systemów, które służą do montażu właśnie takich dużych, a więc również ciężkich drzwi. Wśród nich znaleźć można produkty takich marek jak: Hettich, Laguna, Sevroll, a także Komandor. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której prezentujemy przykładowe rozwiązania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ