Laminat Duropal SolidColor, Pfleiderer

Laminat Duropal SolidColor, Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 10 lip 2017 11:56 (aktualizacja: 11 lip 2017 14:12)

Dwa produkty Pfleiderer nominowane do tytułu Dobry Wzór

Dwa produkty z oferty Pfleiderer zostały w tym roku nominowane do udziału w konkursie Dobry Wzór. Już samo zakwalifikowanie produktów do udziału w konkursie IWP to dla marki ważne wyróżnienie, gdyż w rywalizacji tej biorą udział jedynie rozwiązania wskazane przez specjalistów jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Celem konkursu "Dobry Wzór" organizowanego przez IWP od 1993 roku, jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. W ubiegłym roku, który okazał się rekordowym pod względem skali rywalizacji, badacze IWP wyszukali aż 1694 produktów i usług, z czego do konkursu przystąpiło 222 produktów i usług.

O ten prestiżowy laur Instytutu Wzornictwa Przemysłowego ubiega się w tym roku laminat HPL Duropal SolidColor XTreme i designerska kolekcja trzech wyjątkowych dekorów - F73034 Reed Niebieski, F73051 Texwood Biały i F76069 Pepitka Szara. Pierwszy z wyróżnionych produktów to materiał o matowej, antyrefleksyjnej powierzchni. Ciepły i „miękki” w wyrazie wręcz zachęca do dotknięcia. I to na całej powierzchni mebla, czy zabudowy, gdyż idealne dopasowanie barwy rdzenia w Duropal SolidColor XTreme pozwoliło uzyskać monochromatyczny design bez widocznych krawędzi i szczelin - nawet na kantach. Ponadto rozwiązanie to zapewnia szereg walorów funkcjonalnych. Jest wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu i zapewnia wyjątkową odporność na tłuste plamy i ślady palców (właściwość Anti-Finger-Print). Z kolei designerska kolekcja dekorów Pfleiderer to propozycja będąca owocem połączenia fantazji, rzemieślniczego kunsztu wykonania i najwyższej jakości. Trzy dekory ze świata Pink House z pewnością zdobędą uznanie wszystkich, którzy szukają nowych, oryginalnych rozwiązań.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ