Fot. Egger

Fot. Egger

  • Autor: bm
  • 25 marz 2019 10:01 (aktualizacja: 27 marz 2019 11:45)

Egger kończy budowę fabryki i kompletuje zespół pracowników

W nowo budowanej fabryce w Biskupcu firma Egger planuje zatrudnić około 400 osób. W tej chwili udało się już stworzyć 350-osobowy zespół. Obiekt jest w finalnej fazie budowy. Rozpoczęto budowę magazynu wysokiego składowania, w którym będzie można magazynować ponad 30 tys. m3 gotowej surowej płyty.

Hala, w której będą produkowane blaty robocze, jest już wyposażana w linie produkcyjne. Rozpoczęto też budowę magazynu wysokiego składowania, w którym będzie można magazynować ponad 30 tys. m3 gotowej surowej płyty. Jednocześnie trwa nabór pracowników - większość z nich została już zatrudniona. Ponad 90% z nich to mieszkańcy Biskupca i okolicznych miejscowości. Znajdują się wśród nich zarówno osoby wysoko wykwalifikowane jak i ci, którzy dopiero zdobywają pierwsze umiejętności i doświadczenia. 

Firma  dba o rozwój pracowników, atmosferę w pracy, zarządzanie talentami oraz  szeroko rozumiany rozwój benefitów pozapłacowych  — podkreśla Magdalena Mokot, kierownik działu HR w Egger Biskupiec. — Proces rekrutacyjny został zaplanowany na dwa lata i jest ścisłe skorelowany z rozwojem inwestycji i potrzebami zakładu. Staramy się dbać o naszych pracowników.  Firma już wdrożyła dla pracowników bezpłatny pakiet medyczny , skupiamy się nad rozwojem pracowników, stworzeniem im bardzo dobrych, przyjaznych warunków pracy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ