Fot. Egger

Fot. Egger

  • Autor: bm
  • 19 gru 2017 08:56 (aktualizacja: 20 gru 2017 14:20)

Firma Egger trzykrotnie nagrodzona German Design Award

Firma Egger spodziewa się aż trzech nagród przyznanych przez jury German Design Council, które nagradza innowacyjne produkty i projekty oraz innowacyjnych producentów. Wręczenie nagród German Design Award nastąpi podczas ceremonii, która odbędzie się w lutym 2018 roku.

Za dalsze rozwijanie kategorii Premium PerfectSense pod nazwą „Evolution” firma Egger otrzyma nagrodę w kategorii „Materiały i powierzchnie”. Wśród produktów dla przemysłu meblarskiego do popularnych dekorów dołączyły teraz dodatkowe dekory w kolorze Uni i dekory drewnopodobne, a także reprodukcje materiałów, w tym również z efektem perłowym. Dzięki temu firma Egger oferuje powierzchnie o niespotykanej jakości oraz zwiększa różnorodność produktów PerfectSense.

Jeśli chodzi o dekory podłogowe, dwa z nich z kolekcji Design+ Flooring Collection 2015–2017 otrzymają nagrodę w kategorii „Budownictwo i komponenty”: kamienny dekor Łupek czarny (ED4048) i dekor drewnopodobny Dąb ciosany (ED4014).

Płyty Ergo również wyróżniają się na tle produktów budowlanych Egger jako ergonomiczne „płyty jednoosobowe” o niskiej wadze, łatwe w obróbce. Te zalety przekonały ekspertów z jury German Design Council. Uniwersalna płyta budowlana otrzyma specjalne wyróżnienie w kategorii „Materiały i powierzchnie”.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ