Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury. Fot. Egger

Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury. Fot. Egger

  • Autor: bm
  • 12 sie 2019 11:12 (aktualizacja: 13 sie 2019 11:53)

Firma Egger wspiera studentów architektury

Firma Egger - producent płyt drewnopochodnych m. in. dla meblarstwa - była jednym ze sponsorów Ogólnopolskiego Spotkania Studentów Architektury, które odbyło się w lipcu 2019. Pracownicy Eggera zorganizowali m. in. warsztaty dla uczestników.

W dniach 13-21 lipca 2019 r. odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury. 70 najlepszych studentów architektury z całej Polski spotkało się w Warszawie, by uczestniczyć w wykładach, debatach i warsztatach architektonicznych. Wśród sponsorów tego prestiżowego wydarzenia była również firma Egger. Studenci zostali podzieleni w kilkuosobowe grupy pracujące nad indywidualnymi projektami pod okiem tutorów. Tematem przewodnim tego wydarzenia było hasło „Bajka”. Również warsztaty oklejanie próbek płyt obrzeżami, zorganizowane przez pracowników Egger, odbyły się w magicznej, baśniowej aurze. Towarzyszyła im krótka, ale praktyczna i merytoryczna prezentacja doradcy architektów Egger – Wojciecha Pytlińskiego.

Ciekawym wydarzeniem, w którym firma również uczestniczyła, był wykład Edyty Paul pt. „Architekt – geniusz jednostki czy siła zespołu”. Dyskusje o roli architekta okazały się bardzo burzliwe i interesujące, zwłaszcza że wzięło w nich udział wielu architektów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ