Siedziba firmy GTV. Fot. GTV

Siedziba firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 20 lut 2017 09:21 (aktualizacja: 21 lut 2017 08:30)

Firma GTV obchodzi 20-lecie

Już od 20 lat firma GTV dostarcza akcesoria meblowe i produkty oświetleniowe. Jej oferta jest dostępna obecnie na kilkunastu rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. W 2017 roku GTV planuje nie tylko wzbogacić swój asortyment o nowe kolekcje, ale też komunikować się za pośrednictwem nowego logo.

GTV to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oferujących akcesoria meblowe w Polsce, w 100% z polskim kapitałem, zatrudniająca obecnie 260-osobową kadrę specjalistów.

W naszym przedsiębiorstwie doceniamy również polską myśl technologiczną, dlatego stworzyliśmy i rozwijamy własny Dział Badań i Rozwoju, w którym grupa zdolnych specjalistów realizuje nowatorskie i innowacyjne projekty w zakresie systemów przesuwnych, oświetlenia LED czy pozostałych akcesoriów meblowych. W ten sposób nasza oferta staje się jeszcze bardziej szeroka i kompleksowa – zapewnia Artur Okliński, dyrektor generalny GTV.

Ważnym elementem działalności firmy jest nowoczesne i w pełni zinformatyzowane centrum logistyczne w Pruszkowie, które gwarantuje stabilność dostaw. W pobliżu autostrady A2 znajduje się biurowiec oraz dwa magazyny wysokiego składu na 20 tys. miejsc paletowych o powierzchni 13 tys. m² ze specjalnie wydzielonymi składami celnymi. Przedsiębiorstwo posiada również magazyn wspierający w Błoniu o powierzchni 8 tys. m².

W 2007 roku w przedsiębiorstwie otwarto nową dywizję odpowiedzialną za oświetlenie LED, a w 2015 roku wprowadzono na rynek nową grupę asortymentową – systemy przesuwne. Obecnie portfolio firmy obejmuje ponad 8.500 produktów, na które składają się m.in. zawiasy, prowadnice, podnośniki, uchwyty, wyposażenie garderoby i kuchni czy oświetlenie LED.

W GTV doceniamy znaczenie detalu, dlatego dbamy o szczegóły w mikro- i makroskali. Ten wyznacznik, widoczny  w naszych produktach, musiał znaleźć również odzwierciedlenie w naszym nowym, odświeżonym logo. Znamy siłę tradycji, więc nowe logo zaprojektowane zostało na podstawie dotychczas obowiązującego i uległo jedynie niewielkim zmianom. Jednak w 2017 roku posługiwać będziemy się specjalnym logotypem, zaprojektowanym i wdrożonym, by dodatkowo podkreślić jubileusz działalności firmy. Wyróżnia je nowoczesny krój i  dynamiczne, subtelne linie. Jest wyjątkowe, ale nieprzesadzone, łatwo rozpoznawalne, a przy tym zapadające w pamięć i podkreślające, jak ważnym momentem dla firmy jest jej dwudziestolecie – mówi Przemysław Szpojankowski, marketing manager w firmie GTV.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ