Uchwyty Hill firmy GTV. Fot. GTV

Uchwyty Hill firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 05 kwi 2018 10:15 (aktualizacja: 06 kwi 2018 10:06)

Firma GTV podpisała kontrakt z Dariuszem Wardziakiem

GTV podpisał kontrakt z Dariuszem Wardziakiem. W ramach współpracy projektanta i stolarza z marką powstanie seria filmików instruktażowych z wykorzystaniem produktów GTV.

Dariusz „Stolarz” Wardziak stał się popularny dzięki TVN-owskim programom takim, jak „Domowe rewolucje” czy „Dorota Was urządzi”. W listopadzie ubiegłego roku na antenie kanału HGTV wystartował autorski program „Darek Solo”, w którym Wardziak spełnia wnętrzarskie marzenia bohaterów programu.

Najpopularniejszy stolarz w Polsce pojawi się na dziesięciu eventach organizowanych u największych dystrybutorów akcesoriów meblowych GTV. Ponadto w ramach współpracy powstanie seria filmów DIY (ang. zrób to sam) z wykorzystaniem produktów GTV, które będą dystrybuowane we wszystkich mediach społecznościowych infuencera. Dariusz Wardziak pokaże m.in., jak zamontować różne modele profili do taśm LED, prezentowanych ostatnio na targach "Light + Building" w szafie oraz zaprezentuje montaż i formy wykorzystania systemów przesuwnych.

Bardzo często wykorzystuję rozwiązania GTV na co dzień. Chciałbym pokazać, jak szerokie jest ich spektrum zastosowań i zainspirować moich odbiorców do eksperymentowania z nowymi technologiami wnętrzarskimi. To również dobra okazja do tego, by opowiedzieć i przedstawić im sylwetkę polskiej firmy prężnie działającej na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie – mówi Wardziak.

Filmiki dostępne będą na profilach facebookowych Dariusza "Stolarza" Wardziaka i marki GTV. Na kanale GTV Poland w serwisie YouTube pojawił się krótki film zapowiadający współpracę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ