Prezentacja i wykład firmy GTV dla studentów SGGW w dniu 14 marca 2017

Prezentacja i wykład firmy GTV dla studentów SGGW w dniu 14 marca 2017

  • Autor: bm
  • 22 marz 2017 10:19 (aktualizacja: 22 marz 2017 14:26)

Firma GTV współpracuje z uczelniami wyższymi

Uczelnie i firmy coraz częściej angażują się we wspólne projekty edukacyjne, tworząc szerokie forum wymiany wiedzy, opinii i poglądów. Jednym z takich przedsięwzięć jest współpraca firmy GTV ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu.

14 marca 2017 roku prezentacja „GTV – polski kapitał, globalny zasięg, innowacyjne rozwiązania” dla studentów Wydziału Technologii Drewna SGGW zainaugurowała cykl spotkań przedstawicieli firmy GTV z przyszłymi technologami. "Ten pierwszy wykład to czas na wzajemne poznanie się, przedstawienie przedsiębiorstwa i jego historii – zwłaszcza, że firma GTV obchodzi w tym roku jubileusz dwudziestolecia istnienia. Historia rozwoju marki GTV doskonale obrazuje zmiany i procesy, jakie zachodziły na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED" – mówi Przemysław Szpojankowski, Marketing Manager w firmie GTV, który poprowadził prezentację dla studentów.

Wykład poświęcony był między innymi wybranym narzędziom wsparcia procesów produkcyjnych, ułatwiających pracę technologom, projektantom i producentom mebli oraz klientom ostatecznym: aplikacji Intiaro, wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną i wizualizację 3D, dzięki której za pomocą tabletu lub telefonu możemy sprawdzić, jak uchwyty z portfolio GTV prezentują się na frontach mebli oraz biblioteki bryły 3D uchwytów, zawiasów i prowadnic z wykorzystaniem których można projektować meble w wiodących programach TopSolid Wood, Woodwork for Inventor, Corpus. Biblioteka brył 3D jest stale aktualizowana i udostępniana całkowicie za darmo.

"Zdolność do stworzenia, rozwijania i wdrażania nowych technologii staje się integralną częścią strategii liczących się przedsiębiorstw. Firma GTV stale rozwija i realizuje nowatorskie i innowacyjne projekty w zakresie systemów przesuwnych, oświetlenia meblowego LED czy pozostałych akcesoriów. W tej chwili pracujemy m. in. nad kreatorem szaf, umożliwiającym jej samodzielną konfigurację - wybór systemu przesuwnego i frontu, dobór wyposażenia i akcesoriów do przechowywania - i automatyczne złożenie zamówienia w hurtowni. Zapewniamy szereg darmowych narzędzi wsparcia procesów produkcyjnych - jak bryły 3D naszych produktów, które można pobrać z naszej strony internetowej, ułatwiających pracę technologom, stolarzom oraz projektantom, a dodatkowo nasze produkty są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Te rozwiązania będziemy szczegółowo przedstawiać podczas kolejnych spotkań i wykładów" – zapowiada Karol Matusz, Kierownik Działu Badań i Rozwoju w firmie GTV.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ