Fot. Pfleiderer

Fot. Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 28 cze 2018 11:48

Firma Pfleiderer otrzymała Orła Tygodnika „Wprost”

Pfleiderer Group znalazła się wśród firm, które w ciągu ostatnich trzech lat osiągnęły najwyższy średni zysk netto i największy średni procentowy wzrost zysku netto. Otrzymała za to Orła Tygodnika „Wprost”.

Orły Tygodnika „Wprost” wręczono 26 czerwca, na uroczystej gali we Wrocławiu. W imieniu firmy nagrodę odebrała Bożena Wróblewska, Global Director of Marketing Communication and PR Pfleiderer Group.

Orły Tygodnika „Wprost” to nagroda dla firm, które w ciągu ostatnich trzech lat osiągnęły najwyższy średni zysk netto i największy średni procentowy wzrost zysku netto. Zestawienie pozwala nagrodzić zarówno największe przedsiębiorstwa, jak i te, które najbardziej dynamicznie powiększają swoje zyski. Dodatkowe warunki, jakie muszą spełnić firmy ujęte w zestawieniu to całkowity brak strat, odpowiednia rentowność oraz czyste konto w bazach nierzetelnych płatników. Na tle firm z województwa dolnośląskiego wyróżniło się ponad trzydzieści przedsiębiorstw. Zestawienie zostało przygotowane przez redakcję tygodnika „Wprost” we współpracy z firmą Bisnode.

Aktualna, wysoka pozycja firmy związana jest z wdrożeniem nowej, pozytywnie ocenianej na rynku strategii rozwoju Grupy. Działanie zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu oraz inwestycje w nowe rozwiązania w obszarze technologii przez firmę Pfleiderer Group zostały docenione przez specjalistów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ