Nowe blaty robocze z kolekcji Premium firmy Pfleiderer. Fot. Pfleiderer

Nowe blaty robocze z kolekcji Premium firmy Pfleiderer. Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 23 cze 2017 08:14 (aktualizacja: 23 cze 2017 08:58)

Firma Pfleiderer wprowadziła do oferty nowe blaty robocze

Pfleiderer wprowadził do swojego asortymentu nową linię blatów roboczych. Kolekcja "Premium" ma większą wytrzymałość na działanie wilgoci, powłokę antybakteryjną zwiększającą bezpieczeństwo użytkowników i matową strukturę XTreme. W ramach kolekcji dostępnych jest jedenaście dekorów.

Blat to jeden z najważniejszych elementów aranżacji kuchennej przestrzeni, któremu stawiane są duże wymagania estetyczne i funkcjonalne. Musi bowiem nie tylko dobrze wyglądać, ale też gwarantować trwałość i stabilność. Nowe blaty robocze Pfleiderer charakteryzują się podwyższoną (dzięki wstawce z płyty HDF) wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Są odporne na działanie wielu czynników, które występują w kuchni: wysokiej temperatury, promieni UV, kwasów owocowych i silnych detergentów. 

Kolekcja "Premium" obejmuje jedenaście dekorów. Wybrane z nich dostępne są w absolutnie matowej strukturze XTreme (XM). Ponadto w ramach linii "Premium" klienci mogą wybrać blaty z powłoką antybakteryjną, która skutecznie podwyższa higieniczność powierzchni roboczej, a tym samym minimalizuje ryzyko rozwoju groźnych drobnoustrojów.

Wszystkie produkty z kolekcji "Premium" produkowane są na płycie o podwyższonej wilgocioodporności P2 Green, co gwarantuje bezpieczne zastosowanie tego produktu nie tylko w kuchni, ale również w warunkach o podwyższonej wilgoci, jak np. w łazience - tuż przy umywalce.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ