Fot. Pfleiderer

Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 09 sty 2017 13:08 (aktualizacja: 10 sty 2017 09:14)

Firma Pfleiderer zaprezentuje się na targach Bau

W dniach od 16 do 21 stycznia br. Pfleiderer będzie prezentował swoje nowe produkty podczas targów "Bau" w Monachium. Firma zintegrowała swoje spółki z Pfleiderer Group i w ten sposób nie tylko umocniła pozycję na rynku materiałów drewnopochodnych, ale także stworzyła jednolitą w całym koncernie kolekcję produktów.

Promowana pod hasłem „Inspirations close to you” nowa kolekcja obejmuje szeroki wachlarz płyt drewnopochodnych o różnych zastosowaniach i aż 360 dekorów, które dostępne są na całym świecie - w większości w jednolitej kolorystyce. Wzory zostały dopasowane do danego środowiska życia i docelowych typografii. 

Zintegrowana grupa Pfleiderer skupia swoją ofertę w coraz większym stopniu na produktach o wyższej jakości i innowacyjnych dekorach. W roku 2017 znów zainwestujemy ok. 50-60 milionów euro we wzrost produktywności naszych fabryk - zapowiada Michael Wolff, prezes zarządu Pfleiderer Group. Dzięki najnowszym technologiom możemy ponadto coraz bardziej przychylić się do potrzeb naszych klientów - niezależnie od tego, w którym zakątku Europy mieszkają.

Zgodnie z zasadą „One Face to the Customer“, Pfleiderer chce jednolicie prezentować się na arenie międzynarodowej, począwszy od usług marketingowych, przez programy akademii, aż po asortyment produktów. Poprzez kolekcję obejmującą cały koncern stworzyliśmy ofertę dekorów, struktur i formatów wyjątkową w całej swojej rozciągłości - stwierdza Michael Wolff. Tym samym, bardziej niż kiedykolwiek, spełniamy nasz wymóg bycia wiodącym europejskim dostawcą wyjątkowych produktów drewnopochodnych wysokiej jakości. Oferujemy wybitne kompetencje w zakresie powierzchni dekoracyjnych, usługi serwisowe nastawione na klienta oraz, co równie ważne, konsekwentne działania długofalowe - dodaje.

Więcej o nowej kolekcji i strategii Pfleiderer Group Michael Wolff opowie podczas konferencji, która odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia br., w godz. 13-14, podczas targów "Bau 2017". Miejsce: sala konferencyjna Centrum Prasowego East Messe München. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ