Showroom Raumplus w Warszawie

Showroom Raumplus w Warszawie

  • Autor: bm
  • 05 kwi 2017 11:05 (aktualizacja: 07 kwi 2017 13:01)

Firma Raumplus odświeżyła swój flagowy showroom w Warszawie

Flagowy showroom firmy Raumplus w Warszawie zyskał nowy wizerunek - jest teraz więcej przestrzeni, a loftowy charakter wnętrza w Fabryce Starych Koronek podkreśla nowoczesność prezentowanych tutaj produktów, między innymi systemów przesuwnych i garderób.

"Adres naszego shworoomu nie zmienił się i nadal jest nim ul. Burakowska 5/7. To miejsce niezmiennie kojarzy się z wysokiej klasy designem i przyciąga koneserów najlepszych marek wnętrzarskich. Po niemal 4 latach funkcjonowania showroomu postanowiliśmy zaprezentować go w odświeżonej odsłonie - czyli w większym i bardziej klimatycznym wnętrzu, i z szerszą ekspozycją systemów. Flagowy showroom to jedyne w Polsce miejsce, w którym wyeksponowane zostały najnowsze zaawansowane wzorniczo i jakościowo rozwiązania marki" - mówi Agnieszka Tymińska, Prezes Zarządu Raumplus Polska.

Nowy flagowy showroom Raumplus zajmuje 150 mkw. powierzchni. Postindustrialna przestrzeń posiada wysoki sufit, typowe dla dziewiętnastowiecznych fabryk duże okna oraz podłogę ze starych desek. Loftowa i nieco surowa przestrzeń jest doskonałym tłem do wyeksponowania najważniejszych systemów do przechowywania oraz kilku rodzajów drzwi niemieckiego producenta. Wśród nich znalazły się najnowsze rozwiązania.

Warszawski showroom to także miejsce, w którym można umówić się na spotkanie, aby w kameralnej atmosferze porozmawiać na temat trendów i technicznych rozwiązań w dziedzinie przechowywania oraz przedzielania pomieszczeń.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ