Fot. Rejs

Fot. Rejs

  • Autor: mg
  • 15 sty 2019 13:11 (aktualizacja: 17 sty 2019 07:34)

Firma Rejs organizuje Dni Techniczne

Prezentacja nowego katalogu, a także opisanych w nim nowości, szkolenia i rozmowy z doradcami technicznymi – to główne punkty programu Dni Technicznych, które będą się odbywały w styczniowe i lutowe czwartki w punktach handlowych firmy Rejs.

Dni Techniczne to cykl spotkań, które będą organizowane od 17 stycznia br. w osiem kolejnych czwartków w punktach handlowych firmy Rejs.

Dni Techniczne to przede wszystkim okazja do zapoznania się z nowym katalogiem produktowym Rejs. Zawarliśmy w nim wszystkie potrzebne informacje na temat naszych akcesoriów i okuć – dostępnych wymiarów, kolorystyki, opcji wykończenia, montażu i zastosowanych innowacji. To również szansa na poznanie aktualnej, dostępnej w sprzedaży oferty – wyjaśnia Katarzyna Ziułkowska, dyrektor ds. marketingu Rejs. Wszyscy nasi partnerzy i klienci, którzy zechcą odwiedzić którykolwiek z naszych punktów handlowych w dniach: 17, 24, 31 stycznia lub 7, 14, 21 i 28 lutego 2019 roku otrzymają katalog i pełną jego prezentację – dodaje.

Wszystkie spotkania będą się rozpoczynać o godz. 9. Uczestnicy, oprócz sporej dawki wiedzy, konsultacji i porad doradców technicznych, mogą liczyć również na smaczne śniadanie i pyszną kawę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ