Piknik Jubileuszowy firmy Rejs - wręczenie Rypińskiego Lauru Gospodarczego. Fot. Rejs

Piknik Jubileuszowy firmy Rejs - wręczenie Rypińskiego Lauru Gospodarczego. Fot. Rejs

  • Autor: mg
  • 03 lip 2018 15:55 (aktualizacja: 05 lip 2018 09:13)

Firma Rejs świętowała swój jubileusz

24 czerwca br. w Rybniku odbył się Piknik Jubileuszowy, podczas którego firma Rejs świętowała 25-lecie istnienia na rynku meblarskim.

Czytaj też: Odbyła się szósta edycja "Szynaka Day"

Życzenia i tort, wielu gości, muzyka i zabawa do rana – tak wyglądała impreza urodzinowa firmy Rejs. Świętowali założyciele i pracownicy firmy, ich rodziny, a także liczni przyjaciele.

Uroczystości rozpoczęły się już przed południem. Wówczas na terenie ośrodka sportowego MOSiR zaczęli się gromadzić pierwsi goście. Przy dźwiękach muzyki mogli wziąć udział w licznych atrakcjach i konkursach przygotowanych zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Część oficjalna rozpoczęła się popołudniu. Jan i Elżbieta Rejs – założyciele firmy, wygłosili okolicznościowe przemówienie. Wraz z wiceprezesem Marcinem Rejs wręczyli listy gratulacyjne najbardziej zasłużonym pracownikom. Później goście obejrzeli pokaz slajdów podsumowujących historię firmy, a burmistrz miasta Paweł Grzybowski wręczył założycielom i zarządowi „Rypiński Laur Gospodarczy".

Wieczorna część Pikniku rozpoczęła się od koncertu zespołu Reflex. Po nim na scenę wkroczyli członkowie grupy Pączki w tłuszczu – m.in. znany aktor Tomasz Karolak. Z kolei kibice na specjalnie ustawionym telebimie mogli obejrzeć rozgrywany tego dnia mecz polskiej reprezentacji, która zagrała podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej z Kolumbią. Pewną osłodą porażki piłkarzy był pokaz laserów i zabawa, która trwała do późnych godzin.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ