Zamiast płytek ceramicznych, nad blatem można zamontować szkło. Fot. Rejs

Zamiast płytek ceramicznych, nad blatem można zamontować szkło. Fot. Rejs

  • Autor: mg
  • 19 lut 2018 09:12 (aktualizacja: 19 lut 2018 10:38)

Firma Rejs została wyróżniona "Laurem Konsumenta"

Firma Rejs, producent akcesoriów meblowych, została wyróżniona w plebiscycie "Laur Konsumenta". Produkty marki nie tylko uplasował się na pierwszym miejscu w swojej kategorii, ale uzyskały również aż 30 proc. całkowitej liczby głosów. Tym samym zdobyły "Złoty Laur Konsumenta 2018", zaś sama firma – tytuł "Top Marka 2018".

"Laur Konsumenta" to ogólnopolski projekt konsumencki mający za zadanie wyłonienie najbardziej popularnych wśród klientów produktów, marek i usług w różnych kategoriach. Co ważne – na produkty głosują sami użytkownicy.

Konkurs daje korzyści zarówno producentom i dystrybutorom, jak i klientom ostatecznym. Pierwsza grupa dowiaduje się, jakie produkty i usługi są obecnie najbardziej popularne w konkretnych kategoriach, co pozwala firmom systematycznie poprawiać jakość własnej oferty. Z kolei klienci ostateczni, dzięki "Laurom Konsumenta", mogą podejmować lepsze decyzje zakupowe.

Z kolei "Top Marka" to wyróżnienie nadawane firmom, którym rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie "Laur Konsumenta". Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie "Laur Konsumenta".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ