Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: mg
  • 28 marz 2017 12:42 (aktualizacja: 30 marz 2017 10:16)

Firma Würth Polska otrzymała tytuł "Gazela Biznesu 2016"

Już po raz siedemnasty redakcja „Pulsu Biznesu” przedstawiła "Gazele Biznesu" czyli ranking najbardziej operatywnych małych i średnich przedsiębiorstw. Dynamiczny rozwój i skuteczność działania to najważniejsze kryteria plebiscytu. Do grona przedsiębiorstw wyróżnionych tym tytułem dołączyła firma Würth Polska.

"Gazele Biznesu" to plebiscyt organizowany od 2000 roku. Konkurs przeprowadzany jest w takich krajach, jak Szwecja, Austria, Dania, Łotwa, Rosja, Estonia, Słowenia czy właśnie Polska.

Firmy, które wzięły udział w konkursie, podlegały weryfikacji działalności finansowej za trzy pełne lata poprzedzające, to znaczy od początku 2013 roku do końca 2015 roku. Wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży danego przedsiębiorstwa pozwolił wyłonić firmy, które w ciągu trzech badanych lat odnotowały znaczący wzrost przychodów ze sprzedaży, a także nie odnotowały żadnych strat.

Otrzymanie przez firmę Würth Polska tytułu "Gazeli Biznesu" to niezwykłe wyróżnienie. Podkreśla bowiem fakt, że nasze przedsiębiorstwo rozwija się dynamicznie oraz doskonale radzi sobie wśród konkurentów na polskim rynku. Jestem przekonany, że wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy, zmobilizuje nas do dalszych działań na rzecz stałego rozwoju firmy – mówi Dariusz Janicki, dyrektor generalny Würth Polska.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ