Sklep Würth Polska w Gliwicach. Fot. Würth Polska

Sklep Würth Polska w Gliwicach. Fot. Würth Polska

  • Autor: mg
  • 28 gru 2017 08:55 (aktualizacja: 28 gru 2017 09:29)

Firma Würth Polska otwiera nowe sklepy stacjonarne

Würth Polska rozbudowuje sieć swoich sklepów stacjonarnych. W grudniu br. powiększyła się ona o dwa nowe obiekty – w Kaliszu i Gliwicach. Firma jednocześnie stawia na rozwój e-biznesu. Na koniec 2017 roku Würth Polska posiada 26 sklepów stacjonarnych i rozbudowany sklep internetowy.

Firma Würth Polska posiada obecnie 26 sklepów stacjonarnych, a ich liczba sukcesywnie wzrasta. Systematycznie rozwijamy sieć sklepów w całej Polsce, by być jeszcze bliżej klientów. Zależy nam, aby głównym argumentem przemawiającym na rzecz konkretnego sklepu była wygoda naszych klientów i bliskość od ich miejsca pracy. Jest to działanie zgodne z naszym hasłem „Blisko. Bliżej. Würth" – mówi Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska.

W grudniu 2017 roku sieć powiększyła się o dwa nowe obiekty – w Kaliszu i Gliwicach. To pierwsze sklepy Würth Polska w tych miejscowościach. W Gliwicach otworzyliśmy sklep, który ma ponad 200 m2 powierzchni sprzedaży. To pozwala na prezentację szerokiego asortymentu Würth Polska dostępnego od ręki i na komfortowe zakupy dla wszystkich klientów – wyjaśnia Michał Osipiak.

Firma zapowiada, że w pierwszym kwartale 2018 planuje również organizację Dnia Otwartego w nowo powstałym sklepie w tej miejscowości. Dzień Otwarty to święto nie tylko firmy Würth Polska, ale również wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów. Właśnie dlatego podczas takiego wydarzenia na wszystkich odwiedzających będą czekać liczne promocje, porady ekspertów, a także szkolenia i pokazy produktów – mówi Michał Osipiak.

Koncern sprzedaje swoje produkty również za pomocą rozbudowanego sklepu internetowego. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni niemal 5 tys. m2 znajdują się w Warszawie. Würth Polska prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Grupa Würth została założona w 1945 roku w Niemczech. Obecnie składa się z 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 73 tys. osób, z czego ponad 32 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3 mln klientów oraz sprzedaż w wysokości 11,80 mld euro w roku obrotowym 2016.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ