Szuflady z organizerami. Fot. Nobilia

Szuflady z organizerami. Fot. Nobilia

  • Autor: bm
  • 10 sty 2018 10:26 (aktualizacja: 15 sty 2018 08:12)

Funkcjonalne rozwiązania do mebli kuchennych - oferta producentów

Urządzając kuchnię, klienci najczęściej poszukują rozwiązań łatwych w montażu i użytkowaniu, stąd największa popularność stosunkowo prostych rozwiązań, typu wysokie lub niskie cargo, wkłady i organizery do szuflad, systemy szuflad, kosze i półki narożne, pojemniki do segregacji odpadów.

W kuchni sprawdza się wszystko to, co ułatwia nam wykonywanie codziennych czynności - otwieranie szafek i szuflad, szybkie odnajdywanie potrzebnych rzeczy, przechowywanie niezbędnych drobiazgów i utrzymanie porządku. Przydają się więc przede wszystkim dobrze „jeżdżące” szuflady, zabezpieczone przed wypadnięciem, wystarczająco głębokie i łatwe w montażu – to ostatnie wpływa bowiem na skrócenie czasu montowania kuchni, a co się z tym wiąże – na zmniejszenie kosztów. Przydają się też specjalne systemy do zagospodarowania szafek narożnych, mechanizmy otwierania szafek górnych, wysuwane carga i organizery do szuflad.

Dla zwolenników wysokiej zabudowy w kuchni rynek oferuje rozwiązania w postaci systemów szaf przesuwnych, które doskonale zdają egzamin jako element domowej spiżarni. W takiej szafie można ukryć wiele potrzebnych w kuchni przedmiotów i zapasów żywności - za estetycznie wyglądającymi, gładkimi frontami. 

Producenci oferują również wiele produktów ułatwiających utrzymanie porządku w kuchni - począwszy od wszelkiego rodzaju organizerów wewnętrznych do szuflad, poprzez wąskie, wysuwane carga, które pozwalają zagospodarować niewielkie przestrzenie między szafkami - aż po pojemniki do segregacji odpadów, które najczęściej umieszczamy w przestrzeni pod kuchennym zlewem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ