Fot. Grupa Biesse

Fot. Grupa Biesse

  • Autor: mg
  • 28 lis 2016 09:44 (aktualizacja: 28 lis 2016 11:00)

Grupa Biesse otworzy centrum technologiczne w Dubaju

Grupa Biesse planuje otworzyć nowe centrum technologiczne w Dubaju. Będzie to piąta tego typu inwestycja na świecie, po Pesaro (Włochy), Kuala Lumpur (Malezja), Charlotte (USA) i Sydney (Australia). Otwarcie centrum zostało przewidziane na pierwszy kwartał 2017 roku.

Inauguracja centrum technologicznego została przewidziana na wiosnę 2017 roku. Zostanie ona powiązana z największymi w regionie targami branży meblarsko-drzewnej, odbywającymi się w Dubaju "Woodshow".

W centrum znajdzie się między innymi siedziba spółki zależnej Grupy Biesse, odpowiedzialnej za Środkowy Wschód, ale to nie jedyna jego funkcja. Inwestycja służy przede wszystkim wzmocnieniu pozycji firmy na rynku bliskowschodnim. Na przestrzeni wystawienniczej wynoszącej 1.000 m2 zostaną zaprezentowane sztandarowe maszyny i technologie oferowane przez Grupę Biesse, w tym dla przemysłu meblarskiego i drzewnego. Nowoczesny budynek zostanie usytuowany w dzielnicy Dubai Silicon Oasis, gdzie znajdują się najbardziej reprezentatywne i zaawansowane technologicznie obiekty.

Wierzymy w potencjał rynku bliskowschodniego. Dysponując tak wyjątkową inwestycją, liczymy na wzrost naszych wyników. Zostanie to niewątpliwie wzmocnione przewidzianym na rok 2020 "Dubai International Expo", wydarzeniem, które przyniesie korzyści zarówno dla naszej branży, jak i regionu - mówi Federico Broccoli z Grupy Biesse. Dla Grupy Biesse Środkowy Wschód jest kluczowym miejscem w kontekście globalnej strategii firmy.  Z tego powodu zainwestowaliśmy w centrum, które oferuje najnowsze technologie Biesse i Intermac. Oprócz tego, obiekt będzie wyposażony w sale szkoleniowe, dedykowane oprogramowanie i część serwisową. Pozwoli nam to dzielić się z klientami naszym doświadczeniem, co pozwoli sprostać ich potrzebom.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ