Firma GTV została partnerem reklamowym siatkarskich Mistrzostw Europy. Fot. GTV

Firma GTV została partnerem reklamowym siatkarskich Mistrzostw Europy. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 23 sie 2017 11:08 (aktualizacja: 23 sie 2017 13:21)

GTV został partnerem reklamowym siatkarskich Mistrzostw Europy

Firma GTV od lat wspiera polski sport i wykorzystuje go jako narzędzie promocyjne. Ostatnio została partnerem reklamowym Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które rozpoczną się w Warszawie 24 sierpnia br. Reklamy firmy będzie można zobaczyć na bandach LED usytuowanych wokół boiska.

Czytaj też: Firma Kinnarps obchodzi 75-lecie istnienia na rynku meblarskim

GTV od lat jest mecenasem polskiego sportu – firma wspiera Muzeum Legii Warszawa oraz cyklicznie organizuje ogólnopolskie turnieje piłkarskie dla drużyn młodzieżowych. Nasze działania nie koncentrują się jedynie na wspieraniu piłki nożnej. Patronowaliśmy również Finałowemu Turniejowi Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn, a teraz z dumą i ogromną radością, jako partner reklamowy, wspieramy organizację Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017 – mówi Przemysław Szpojankowski, marketing manager w firmie GTV.

Reklamy firmy GTV będzie można zobaczyć na bandach LED usytuowanych wokół boiska na wszystkich 36 meczach mistrzostw.

Życzymy powodzenia wszystkim drużynom walczącym o mistrzowski tytuł, ale nasze serca są biało-czerwone – zapewnia Przemysław Szpojankowski. Wierzymy, że mieszanka doświadczenia i młodości, jaką stworzył Ferdinando De Giorgi, eksploduje formą na Stadionie Narodowym, a potem na parkietach w Trójmieście i Krakowie. W sporcie, tak jak w biznesie, liczy się pomysł, entuzjazm, konsekwencja i ciężka praca – a te lekcje nasza drużyna już odrobiła. 

Polscy siatkarze rozpoczną grę o mistrzostwo starego kontynentu 24 sierpnia br. meczem z reprezentacją Serbii. Łatwo nie będzie, dlatego podczas tego spotkania ważna będzie optymalna forma i dyspozycja poszczególnych zawodników, zgranie całej drużyny, odporność psychiczna i... aktywny doping. Dlatego tych, którzy w sporcie i w biznesie stawiają na najlepszych, zapraszamy do wspólnego kibicowania. Bądźcie z nami i z biało-czerwonymi – zachęca Przemysław Szpojankowski. My będziemy przed telebimami i telewizorami, na trybunach i… na ledowych bandach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ