Fot. Interprint

Fot. Interprint

  • Autor: ut
  • 09 marz 2020 12:47

Interprint inwestuje w trzecią cyfrową maszynę drukującą

Interprint inwestuje w trzecią cyfrową maszynę drukującą.

Przyszłość jest cyfrowa. W Interprint jesteśmy tego pewni. Nasza firma z centralą w Arnsbergu (Niemcy) jako pierwsza na świecie wprowadziła przemysłowy druk cyfrowy za pomocą jednoprzebiegowej maszyny drukującej. Usługę tę oferujemy od 2015 roku. Z kolei druga cyfrowa maszyna drukująca rozpoczęła pracę jesienią 2019 roku. Nasze wcześniejsze doświadczenia pomogły nam ją rozwinąć i zoptymalizować kolory oraz materiały. Rezultat: ulepszona technologia głowicy drukującej i wyższa rozdzielczość. Jest to idealny sposób na kreatywne realizacje zarówno w małych, jak i dużych ilościach.

W październiku Interprint stał się częścią globalnej grupy Toppan – było to wydarzenie, po którym nastąpił kolejny krok w tradycji inwestowania w technologie druku cyfrowego. Trzecia cyfrowa maszyna drukarska będzie gotowa do eksploatacji już w pierwszej połowie 2021 roku. Po uruchomieniu nowej maszyny RotaJet 225 dostępna będzie szerokości druku do 225 cm. Dzięki inwestycjom w pionierskie rozwiązania w dziedzinie druku cyfrowego, Interprint nieustannie zwiększa swoją globalną przewagę technologiczną.

„Podczas targów EuroShop 2020 pokazaliśmy nasze zindywidualizowane rozwiązania zupełnie nowej grupie klientów i zaobserwowaliśmy, że: spersonalizowany przemysłowy druk cyfrowy nigdy nie zawodzi i nadal wzbudza tak duże zainteresowanie”, podsumowuje Holger Dzeia, Członek Zarządu Interprint. „Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka indywidualnych projektów w mniejszych ilościach lub powtarzalnego raportu wydruku aż do 5 metrów.” Interprint oferuje oba rozwiązania w najwyższej możliwej jakości dzięki dwóm, a wkrótce trzeciej cyfrowej maszynie drukującej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ