Rehau na Interzum 2019

Rehau na Interzum 2019

  • Autor: Redakcja
  • 18 cze 2019 08:53 (aktualizacja: 18 cze 2019 08:54)

Interzum 2019: udane targi dla firmy Rehau

Targi Interzum to miejsce inspiracji i promowania trendów. Pojawiły się one również na stoisku firmy Rehau, którego najważniejszym elementem był „Apartament przyszłości”, nawiązujący do konceptu minimalizmu oraz indywidualizmu.

Rekordowa ilość odwiedzających wzięła udział w największych targach dla dostawców przemysłu meblarskiego w Niemczech. W tym roku wydarzenie było większe i miało charakter bardziej międzynarodowy niż kiedykolwiek wcześniej. Do ​​Kolonii przybyło 74 000 odwiedzających z 152 krajów.

REHAU ma za sobą tydzień interesujących, ekscytujących i motywujących dyskusji z ekspertami od mebli z całego świata. Dzięki naszej koncepcji #futureapartment i nowym produktom z naszej oferty obrzeży, powierzchni i żaluzji, zainspirowaliśmy i przekonaliśmy do nich naszych Gości - stwierdził Jochen Luft, dyrektor sprzedaży REHAU.

Targi w Kolonii rozpoczęły się dla REHAU wyróżnieniem. Matthias Pollman, szef działu zarządzania targami Koelnmesse, przekazał firmie nagrodę za wieloletnią współpracę – od 1959 roku firma regularnie bierze udział w branżowym wydarzeniu.

Interzum to miejsce inspiracji i promowania trendów. Podobnie prezentowało się stoisko REHAU. W centrum uwagi pojawił się apartament przyszłości – nawiązujący do konceptu minimalizmu oraz indywidualizmu. Pojawił się również aspekt rozwiazań smart, które usprawniają nasze życie każdego dnia. Dzięki tym licznym innowacjom firma REHAU pokazała, dokąd zmierza przyszłość projektowania mebli – tworząc indywidualne koncepcje mieszkalne.

Interzum 2019 był dla nas wielkim sukcesem. Dzięki tegorocznym wydarzeniom mogliśmy zaprezentować szeroki asortyment systemów powierzchniowych, żaluzjowych i obrzeży z naszej oferty. Oferujemy wybór nowych, innowacyjnych produktów i ulepszonych usług. Pokazaliśmy kierunek, jaki REHAU zamierza podjąć w przyszłości. Zmierzamy w kierunku inteligentnych rozwiązań meblowych, które łączą design i funkcjonalność w równej mierze - powiedział Thomas Ponater, dyrektor sprzedaży REHAU.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ