Fot. Rejs

Fot. Rejs

  • Autor: mg
  • 25 maj 2017 14:39 (aktualizacja: 30 maj 2017 13:34)

Jak profesjonalnie segregować odpady - rynkowa oferta

Segregowanie odpadów może wydawać się kłopotliwe. W praktyce bowiem przygotować trzeba oddzielne kosze na śmieci zmieszane i te, które można poddać recyklingowi. W niewielkiej kuchni stanowi to spore wyzwanie. Z pomocą idą producenci akcesoriów meblowych, którzy specjalnie z myślą o ekologii przygotowują rozwiązania systemowe.

Producenci akcesoriów meblowych proponują m.in. pojemniki do szafek z frontem na zawiasie – wśród nich znajdują się różne, uniwersalne kosze wykonane z tworzywa sztucznego. Mogą składać się z jednego wiadra lub większej ich liczby. Spośród tej kategorii produktów można wybierać różne sposoby montażu (w tym pojemniki typu cargo). Przy otwieraniu szafek pokrywy pojemników unoszą się, co ułatwia wyrzucanie śmieci. Poszczególne systemy różnią się pojemnością.

Z kolei pojemniki z mocowaniem frontu są zazwyczaj mocowane do dna korpusu, niekiedy do jego boków. Również tutaj można wybierać spośród różnych konfiguracji liczby koszy. W przypadku tej opcji ładowność pojemników jest nieco wyższa i wynosi od 15 do 25 kg. 

Producenci akcesoriów meblowych oferują również szuflady z pojemnikami do segregacji śmieci, które wyróżniają się ładownością do 20 kilogramów. Można wybrać różne układy pojemników, a także zdecydować się na ich konkretną liczbę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ