Fot. Rejs

Fot. Rejs

  • Autor: bm
  • 27 gru 2017 09:19 (aktualizacja: 29 gru 2017 16:21)

Jak zagospodarować przestrzeń pod kuchennym zlewem?

Dobór odpowiednich akcesoriów meblowych pozwoli na efektywne zagospodarowanie przestrzeni pod kuchennym zlewem. Na rynku są dostępne specjalnie do tego celu przeznaczone szuflady, pojemniki do segregacji odpadów lub do przechowywania podręcznych przedmiotów.

Szuflady Comfort Box (Rejs), pod zlew z pełnym wysuwem i miękkim dociągiem są bardzo praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym na wykorzystanie miejsc zazwyczaj nieużywanych (są specjalnie wyprofilowane, dostosowane do rur odpływowych). Sprawdzą się właściwie w każdej kuchni. Występują w dwóch wersjach – frontowej i wewnętrznej, dzięki czemu możemy wybrać produkt skrojony na miarę naszych potrzeb, idealnie pasujący do całej kuchennej aranżacji.
W wielu domach kosze na śmieci ustawione pod zlewem przeznaczone są tylko na odpady zmieszane. Na pojemniki do segregacji odpadów nie wystarcza już miejsca, więc muszą znaleźć się gdzie indziej. W przypadku zastosowania Comfort Box możemy to zmienić. Pod wspomnianą szufladą pod zlew możemy umieścić szufladę głęboką, do której wstawimy pojemniki do segregacji odpadów (je także znajdziemy w ofercie Rejs, a także innych producentów i dystrybutorów akcesoriów). Dzięki pełnemu wysuwowi – mamy do nich bezproblemowy dostęp. Ładowność pojemników wynosi do 20 kg. Dodatkowo, system jest skonstruowany tak, żeby wyeliminować nieprzyjemny zapach śmieci.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ