System organizacji pracy nad biurkiem. Oferta Häfele. Fot. Häfele.

System organizacji pracy nad biurkiem. Oferta Häfele. Fot. Häfele.

 • Autor: uk
 • 20 marz 2014 11:42 (aktualizacja: 21 marz 2014 06:59)

Jakie akcesoria biurowe warto wybrać?

W przestrzeni biurowej mamy coraz mniej miejsca. Chcąc być efektywnym, musimy mieć swój własny świat w miejscu pracy.


Służą temu w odpowiedni sposób skonstruowane meble – kontenerek, funkcjonalne biurko oraz akcesoria ułatwiające m.in. organizację przestrzeni nad biurkiem, tzw. „trzeci poziom”.

Producenci mebli biurowych szukają nowych rozwiązań. Najczęstsze z nich to: modułowe ścianki wykonane z aluminium, stali lub tworzyw sztucznych, w które wpina się kuwety i odpowiednie organizery.

Oświetlenie w biurze

Powierzchnie biurowe to miejsca, gdzie szczególnie trzeba zadbać o odpowiednią ilość i jakość światła, niezbędną do kilkugodzinnej pracy przy komputerze. Odpowiednio dobrane oświetlenie biurowe tworzy komfortowe i bezpieczne dla zdrowia miejsce pracy. To trudno też nie wspomnieć o zmniejszaniu kosztów eksploatacji energii. Duże znaczenie odgrywa nie tylko wysoka jakość świetlna produktów, ale również walory estetyczne,

W biurach stosuje się panele LED-owe oraz nowoczesne oprawy wpuszczane. 

Systemy szuflad

Systemy szuflad biurowych są w pełni konfigurowalne, czyli posiadają : nadstawki kartotekowe, podziałki, organizery i piórniki.

Firma TCo. oferuje 2 warianty szuflady - tworzywową i metalową. Do szuflad dostępne są 3 typy prowadnic kulkowych: częściowy wysuw, pełny wysuw i pełny wysuw z cichym domykiem. Prowadnice i szuflady są na tyle uniwersalne, iż bez dodatkowych czynności możemy dokonywać zamiany, np. z tworzywa na metal i odwrotnie. 

 

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

  • Lena, 2017-06-19 10:24:31
  Szukam informacji o Mil System i zastanawiam się, jak po czasie użytkuje się ich produkty? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • nikos, 2016-12-30 16:46:10
  Też znam tę firmę - Mil system - i bardzo sobie chwale ich produkty.
  • Sandra , 2016-08-29 15:22:56
  My zamawialiśmy meble biurowe w Milsystem. Bardzo ładnie się prezentują a przy tym są praktyczne. Dobrze nam doradzili.